Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected RDM u GZ,Spominjanje Roditelja I ID:29265

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6937
Players nickname
Tom_Henkins
Suspect ID
29265
Date of violation
Jun 26, 2023
Time of violation
15:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=h3UK66PyiaA

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
zahtjevam pov od pocetka kada si me ubio bez brojanja u ovom autu koji je bio pored (rs7) i zahtjevam pov do kraja
 
Last edited:

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
+ postavi pov kada si ga ubio u ovoj rs7mici ispred tebe

namjerno se vozas po serveru sa tom krntijom i izazivas i provociras ljude da krse pravila
Jel mi neko moze zabranit da se vozim sa svojim autom😂
 

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
ne moze ti zabranit da se vozas sa autom ali ti moze zabranit da provociras ljude, krsis pravila i onda kad neko drugi prekrsi pravilo obda ga kacis

Brate budi veca faca ako si vec prvi krsio pravila pa ovaj drugi za tobom nemoj da ga kacis

Ja ti ne bih nista govorio da znam da nista nisi uradio, ali jesi prvi si ga ubio i govorio da se vrati tu i vratio se...
 

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
ne moze ti zabranit da se vozas sa autom ali ti moze zabranit da provociras ljude, krsis pravila i onda kad neko drugi prekrsi pravilo obda ga kacis

Brate budi veca faca ako si vec prvi krsio pravila pa ovaj drugi za tobom nemoj da ga kacis

Ja ti ne bih nista govorio da znam da nista nisi uradio, ali jesi prvi si ga ubio i govorio da se vrati tu i vratio se...
Sve redom treba da se kaci ko god spominje roditelje i onako gnusno vrijedja 🫡
 

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
Samo vi svoje,video je u trajanju 1 minuta i u videu se nalazi ono za sto ja ovog decka prijavljujem 🫡
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom