- Joined
- Jan 17, 2022
- Messages
- 678
Pozdrav administracijo, objasniću vam situaciju i nadam se da ćete razumeti. Završio sam informal u 00:40, spawnao sam se u bolnicu zajedno sa likom koji je bio sa mnom i nešto smo pričali i obojica smo prihvatili drugi jezik. Dolazi Allen koji ne zna šta se dešava umesto da pita dobijem mute, a drugar nije ništa dobio. Zamolio bih vas da uozbiljite vaše radnike i da ih naučite da dodju da pitaju da li su se složili da pričaju OOC. Hvala na čitanju!