Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved MASS RULE BREAKER | 42768,41827,33973

Status
Not open for further replies.
Your ID
698
Players nickname
Noa Bananko
Suspect ID
42768,41827,33973
Date of violation
Jun 27, 2023
Time of violation
21:41
Proofs
https://youtu.be/X3fVXIFlIx4

Noa Bananko

Player
Player
Joined
Jul 28, 2021
Messages
35
Molim Administraciju da pregleda POV i napomene koje sam napisao.

Napomena1: Moji su trčali na 2:54, ali su mi rekli da im je lagalo (to mi je bilo rečeno u bolnici nakon ovog incidenta)
Napomena2: Ako optuženi kažu da je MG što su došli moji pred kući "bez razloga", podsjetio bi Vas da pogledate 0:15 gdje sam pitao "jer je neko kod kuće" i tu Lazar kaže dolazi za 2 minute
 

VIktor Mladenn

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
45
Molim Administraciju da pregleda POV i napomene koje sam napisao.

Napomena1: Moji su trčali na 2:54, ali su mi rekli da im je lagalo (to mi je bilo rečeno u bolnici nakon ovog incidenta)
Napomena2: Ako optuženi kažu da je MG što su došli moji pred kući "bez razloga", podsjetio bi Vas da pogledate 0:15 gdje sam pitao "jer je neko kod kuće" i tu Lazar kaže dolazi za 2 minute
br1:kacis igraca iz poridice koji nije brojao 5 sekundi a puca drugog igraca.
br2:fear rp radis imas 2 puske na glavi a ne plasis se za svoj zivot i lagano trcis.
 

Noa Bananko

Player
Player
Joined
Jul 28, 2021
Messages
35
br1:kacis igraca iz poridice koji nije brojao 5 sekundi a puca drugog igraca.
br2:fear rp radis imas 2 puske na glavi a ne plasis se za svoj zivot i lagano trcis.
br1: Molim Vas da objasnite na koga mislite
br2: Na 2:29 Vas pitam "šta da radim", Vi kažete na 2:42 "dolazi, dolazi, prati me", ja Vas nakon toga pratim, sve do 2:59 kada kažete "skloni se bato", te se ja sklanjam, a Vi me pucate i kršite Geto Pravilo 1.12
 

VIktor Mladenn

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
45
Molim Administraciju da pregleda POV i napomene koje sam napisao.

Napomena1: Moji su trčali na 2:54, ali su mi rekli da im je lagalo (to mi je bilo rečeno u bolnici nakon ovog incidenta)
Napomena2: Ako optuženi kažu da je MG što su došli moji pred kući "bez razloga", podsjetio bi Vas da pogledate 0:15 gdje sam pitao "jer je neko kod

br1: Molim Vas da objasnite na koga mislite
br2: Na 2:29 Vas pitam "šta da radim", Vi kažete na 2:42 "dolazi, dolazi, prati me", ja Vas nakon toga pratim, sve do 2:59 kada kažete "skloni se bato", te se ja sklanjam, a Vi me pucate i kršite Geto Pravilo 1.12
nismo sigurno teli da te robamo u gradu em nas je bilo 2,nismo tebi rekli "skolkoni se bato"nego tvom liku iz familije zato sto mi je stajao na nisanu dok sam te nisanio
 

VIktor Mladenn

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
45
br1: Molim Vas da objasnite na koga mislite
br2: Na 2:29 Vas pitam "šta da radim", Vi kažete na 2:42 "dolazi, dolazi, prati me", ja Vas nakon toga pratim, sve do 2:59 kada kažete "skloni se bato", te se ja sklanjam, a Vi me pucate i kršite Geto Pravilo 1.12
mislim na ovoga koj
br1: Molim Vas da objasnite na koga mislite
br2: Na 2:29 Vas pitam "šta da radim", Vi kažete na 2:42 "dolazi, dolazi, prati me", ja Vas nakon toga pratim, sve do 2:59 kada kažete "skloni se bato", te se ja sklanjam, a Vi me pucate i kršite Geto Pravilo 1.12
br1:MIslim na Paju koji je bucao i nas i ovog 42768 id bez brojanja
 

Noa Bananko

Player
Player
Joined
Jul 28, 2021
Messages
35
nismo sigurno teli da te robamo u gradu em nas je bilo 2,nismo tebi rekli "skolkoni se bato"nego tvom liku iz familije zato sto mi je stajao na nisanu dok sam te nisanio
Držite pušku na obojici, kako sam ja trebao znati da Vi mislite samo na njega (uzmite u obzir da se sve to desilo unutar nekoliko sekundi)
 

Lazar_Golubovic

Player
Player
Joined
Apr 3, 2022
Messages
16
Kao što je rekao Lazar, nama nije poznati dio sa brojanjem zato što smo obojica tek tada stigli. Ako imate POV slobodno ga postavite.
Ma oni mene nisu smeli da ubiju rekli su da bezim i poceli da odbrojavaju ja sam se sklonio i onu su me ubili i nije ovo prvi put oni dolaze na nase vlasnistvo i pocinju nama da odbrojavaju da se sklonimo
 

Noa Bananko

Player
Player
Joined
Jul 28, 2021
Messages
35
Ma oni mene nisu smeli da ubiju rekli su da bezim i poceli da odbrojavaju ja sam se sklonio i onu su me ubili i nije ovo prvi put oni dolaze na nase vlasnistvo i pocinju nama da odbrojavaju da se sklonimo
Kao što rekoh, prekršili su Geto Pravilo 1.12 (više puta)
 

VIktor Mladenn

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
45
Ma oni mene nisu smeli da ubiju rekli su da bezim i poceli da odbrojavaju ja sam se sklonio i onu su me ubili i nije ovo prvi put oni dolaze na nase vlasnistvo i pocinju nama da odbrojavaju da se sklonimo
kako
Ma oni mene nisu smeli da ubiju rekli su da bezim i poceli da odbrojavaju ja sam se sklonio i onu su me ubili i nije ovo prvi put oni dolaze na nase vlasnistvo i pocinju nama da odbrojavaju da se sklonimo
ako imas pov postavi visa sila to ne moze da zna ako samo kazes.
 

Noa Bananko

Player
Player
Joined
Jul 28, 2021
Messages
35
kolko u povu vidim samo Paja puca id42768 i kada je njega ubio krenuo je pucati nas kao sto vec rekoh BEZ brojanja
U POV-u nije vidljiva cijela situacija sa Pajom (Niti administracija, niti mi, nemože znati da li ste Vi njemu brojali ili ne), ali je vidljiv dio gdje ID:42768 me puca bez razloga (RDM)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom