Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Zalba na odluku admistratora I Tefo Koturic

Status
Not open for further replies.
Your ID
6937
Players nickname
Tom Henkins
Administrators nickname
Tefo Koturic
Date
Jun 30, 2023
Time
15:18
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/413797/page-3

Tom Henkins

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
193
pozdrav postovana Administracijo,doticni admin mi je odbio gdje me igrac sa ID:29265 vredjao nazivajuci me pogrdnim imenima cak u datim trenutcima je i spominjao roditelje,nabijajuci ih na odredjenu stvarku,isto je radio MG spominjajuci mi POV,jos je pucao na mene u gradu bez ikakvog upozorenja.Razlog odbijanja zalbe je neprofesionalnost doticnog admina koji kaze da ne snimam sve slojeve ekrana,posle toga zvao sam ga dodje dosao je i rekao je da mu je cudno jer mi je raspored na ekranu cudan kako stoji igra i ostale stavke koje koristim,objasnio sam mu da imam monitor od 44 incha i da necu da igram igru u full screen jer mi ruzno izgleda igra.Do sada sam uvjek stavljao POV od situacija na forum i nikad mi niko nije rekao takvo nesto,sto se moze i provjerit u mojim postovima.Da budem jos detaljni okacio sam snimak random situacije gdje sam snimao samo da pokazem kako to izgleda sto i prilazem:

.​

snimanje mog video zapisa gdje me igrac vredja i radi niz prekrsaja ovog grada je identican ovom,razlika je smao sto se ne vidi kad pocinjem snimat i kad zavrsavam,jer sam timovao da video ne bi bio dug,uostalom dovoljno dokaza i materijala ima da se igrac kazni .Ne znam i ne rezaumijem ovu sramnu odluku doticnog admina.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom