Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
99277
Players nickname
Draco Cakar
Suspect ID
79722
Date of violation
Jul 2, 2023
Time of violation
17:29
Proofs
https://youtu.be/AqRyodLwMw0

A.K.A Lexa

Curator of Rdm
Player
la sozde tasak gecip kuduranda sizsiniz mk lexa tanıdıklarına aglıyo bide üstüne 3.2 yapıyosunuz ben anlamadım auwaghughgouhgıud. ne ucubesiniz la pabuçlarla dostluk kurmuşsunuz :D
polis kapıdan alınca görürüm seni 15 yasinda velet seni :D Agubugu büyümüste panel kullanmayı mı öğrenmis büymüste suç mu işler olmus.Ailen bunları öğrenince yüzünü görelim senin. Kişisel verileri başkasına verme, yayma veya ele geçirme suçunun cezası (tck md. 136) kişisel verileri hukuka aykırı olarak verme, yayma veya ele geçirme suçunun cezası 2 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır (tck md. 136).

Amyy?

Ghetto Clapper
Player
osursam sizi bozar mı? günaydın kardeşlerim

Dracoo

Player
Player
polis kapıdan alınca görürüm seni 15 yasinda velet seni :D Agubugu büyümüste panel kullanmayı mı öğrenmis büymüste suç mu işler olmus.Ailen bunları öğrenince yüzünü görelim senin. Kişisel verileri başkasına verme, yayma veya ele geçirme suçunun cezası (tck md. 136) kişisel verileri hukuka aykırı olarak verme, yayma veya ele geçirme suçunun cezası 2 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır (tck md. 136).
Ab00000 gerçekten beni korkutcagını sanıyooo

NecdetKomutan

Player
Player
99277 is clearly provoking 79722 and was also trying to ruin a medias stream by doing RDM. Media id 70099

Last edited:

Percy Killa

Minister of HLS
Player
Upon Reviewing the Evidence I Accept this Report
Player ID 79722 will be Punished for General Rule 3.2

Status
Not open for further replies.
Top Bottom