Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7925
Players nickname
Zed_NoMercy
Administrators nickname
Ivkezz_Obama
Date
Aug 18, 2022
Time
00:00
Proofs
/

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
142
Postovani Mujo/Abrahame.

Pre godinu dana sam dobio ban za vredjanje administracije. Ja sam znao da ce slediti posledice ako to uradim ali sam postao previse zavisan od igrice na dan sam provodio po 10 sati i shvatio sam da ako nastavim tako da cu unistiti sebi zivot. Pokusao sam da se odviknem ali nije uspelo uvek se vratim igrici. Pa sam odlucio da sve stvari koje imam stavim u gepeke od kola i sva kola prodam drzavi kako bi sve moje sate u igrici bacio u vodu i da se ne vratim nazad da igram.Proslo je godinu dana od toga i drugari su me zvali da igram, razmisljao sam dosta o tome i shvatio da ukoliko budem bio umeren da necu ponovo imati zavisnost a i svakako sad je vec tesko da vratim sve ono sto sam imao. Znam da sam bio dosta puta kaznjavan na serveru i da su mi male sanse da dobijem unban ali obecavam da cu se prilagoditi pravilama servera i da ih necu krsiti.Pravio sam gluposti bio sam dosta nepromisljen i dosta sam ne znanja imao na pocetku igranja gde sam i pravio najvise gresaka.

Znam da reci koje sam napisao nisu bile primerene i znao sam da ce biti posledica ako to napisem ali u tom trenutku to je bilo jedino resenje za moj problem.Nadam se da cu moci da dobijem sansu da zaigram opet na serveru i necu vise ponoviti istu stvar.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom