Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21016
Players nickname
Sterke Brutal
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 3, 2023
Time of violation
14:43
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=bjlHEqEvJA4

Johnson

Player
Player
Joined
Feb 2, 2023
Messages
73
sve se vidi u pov-u!
Sta se vidi u POV-u?
Usao si na inf u 43 i reportas za 1.18 proslo je 3 minuta kako je poceo inf stigli su momci 18puta da se popnu na auto put, takodje ako nisi znao sa tog bilborda moze da se skoci na auto-put tako da molim te nemoj se blamirati ovde.
 

SterkeeBratee

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
43
Sta se vidi u POV-u?
Usao si na inf u 43 i reportas za 1.18 proslo je 3 minuta kako je poceo inf stigli su momci 18puta da se popnu na auto put, takodje ako nisi znao sa tog bilborda moze da se skoci na auto-put tako da molim te nemoj se blamirati ovde.
 

SterkeeBratee

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
43
Sta se vidi u POV-u?
Usao si na inf u 43 i reportas za 1.18 proslo je 3 minuta kako je poceo inf stigli su momci 18puta da se popnu na auto put, takodje ako nisi znao sa tog bilborda moze da se skoci na auto-put tako da molim te nemoj se blamirati ovde.
Imas li ti sta drugo da radis ili samo seres na forum reportove?
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
1.18 Zabranjeno je koristiti mesta kojima se ne može pristupiti peške ili merdevinama kada je događaj već počeo i nije dozvoljeno korišćenje uzvišenja kao što su autoputevi koji nisu dostupni iznutra kada je događaj počeo.


Jel znas ti da se moze doci tamo iznutra?
 
Last edited:

pepi

Player
Player
Joined
Oct 17, 2021
Messages
87
sta pricas lik udjes sa autoputa levo samo trcis o cemu ti????
 

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
468
Sta se vidi u POV-u?
Usao si na inf u 43 i reportas za 1.18 proslo je 3 minuta kako je poceo inf stigli su momci 18puta da se popnu na auto put, takodje ako nisi znao sa tog bilborda moze da se skoci na auto-put tako da molim te nemoj se blamirati ovde.
au tebra ja ne verujem koliko ga ti zivis neverujem aj suti ba tamo bleklistani decko ima prava da trazi POV isto ko sto i ti i ja i svi jebem ti kuruzu ti jebem nenormalnog coveka
 

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
468
sve sto sam napisao Jigoru se odnosi i na tebe da ne pisem opet isto mrzi me.
jel ti keva nije dala bananu da se smiris ili, sta ti glumis vise pao si i kraj,pomiri se sa tim da si obican klosar koji bleji po forumu 24/7 i kenjas po zalbama ostavi ti decke da kace sta hoce sta se ti petljas koji djavo jebem ti budalu glumi mi tu neko ludilo 'sve sto sam napisao Jigoru se odnosi i na tebe' ej ej ej aj kani me se to sto ti ne mozes igati to je tvoj problem toliko od mene:poop:
 

Johnson

Player
Player
Joined
Feb 2, 2023
Messages
73
jel ti keva nije dala bananu da se smiris ili, sta ti glumis vise pao si i kraj,pomiri se sa tim da si obican klosar koji bleji po forumu 24/7 i kenjas po zalbama ostavi ti decke da kace sta hoce sta se ti petljas koji djavo jebem ti budalu glumi mi tu neko ludilo 'sve sto sam napisao Jigoru se odnosi i na tebe' ej ej ej aj kani me se to sto ti ne mozes igati to je tvoj problem toliko od mene:poop:
Bar je imam za razliku od tebe aj z
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Zahtjevam POV od ID 3144
Imate rok 18 sati​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom