Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1635
Players nickname
Matee Prior
Suspect ID
19172
Date of violation
Jul 3, 2023
Time of violation
23:19
Proofs
https://streamable.com/rtjt85

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
5.11 Zaposlenici LSPD / FIB / SAHP / NG / GOV / EMS ne mogu koristiti službena vozila za osobnu uporabu. | Usmeno upozorenje.
Volite li kukumare ?
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
312
Vidi se da je namestanje Warna i da je isti ID u pitanju i da se radi u nabijanju Warna i da je sa walterom i ostalim ljudima
i da je ista situacija u pitanju od proslog puta
 

Mike Nightmare

BelgradeBoys
Player
Joined
Dec 29, 2022
Messages
41
Koliko bolesno i ,,duhovito" ,dogovoreno da jedan krši ,a drugi snimi ..
Pritom je ovaj postao pripadnik Fiba kako bi mogao da pripomogne u celom planu,tako što će kršiti pravila..
Mislim da svako iole sa mozgom vidi o čemu je reč.. Ali devojčice,vratiće Vam se sve to,samo polako ..
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
155
15 Minuta razlike u prekrsenom pravilu drugi put i isti ID ? Nabijanje warnova ? haha
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Koliko bolesno i ,,duhovito" ,dogovoreno da jedan krši ,a drugi snimi ..
Pritom je ovaj postao pripadnik Fiba kako bi mogao da pripomogne u celom planu,tako što će kršiti pravila..
Mislim da svako iole sa mozgom vidi o čemu je reč.. Ali devojčice,vratiće Vam se sve to,samo polako ..
vratilo im se vec, kad milovan uzeo fib HAHAHAHAHAHAH mate kako da ubijem armstronga ni jetstreamov mac ne pomaze?
 

Anel_Ofisl

Player
Player
Joined
Jun 1, 2022
Messages
42
1. Dostavite validne dokaze na youtube streamable nije dozvoljena platforma sa svim slojevima.
2. na (snimku koji nije dozvoljen) se vidi da gospodin radi pg udara od vozilo te nastavlja normalno putanju.
3. iskreno nema smisla FIB radi 24-7 uvjek na duznosti tako da po pravilu bi trebalo da uvjek ima vozilo u pripravnosti.

ovo je iskreno moje misljenje nadam se da ce administracija odluciti pravedno.
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Svi su uznemireni i ne vjeruju da netko može nabijati warnove, stvarno ne vjerujem
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
Svi su uznemireni i ne vjeruju da netko može nabijati warnove, stvarno ne vjerujem
AHAHAHHAHAHHA BOJAN KOVACIC PRAVA ZRTVA U SVEMU OVOME
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
1. Dostavite validne dokaze na youtube streamable nije dozvoljena platforma sa svim slojevima.
2. na (snimku koji nije dozvoljen) se vidi da gospodin radi pg udara od vozilo te nastavlja normalno putanju.
3. iskreno nema smisla FIB radi 24-7 uvjek na duznosti tako da po pravilu bi trebalo da uvjek ima vozilo u pripravnosti.

ovo je iskreno moje misljenje nadam se da ce administracija odluciti pravedno.
ali nitko nije pitao za tvoje misljenje :eek:
 

Petar_Sanchez

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
78
Svi su uznemireni i ne vjeruju da netko može nabijati warnove, stvarno ne vjerujem
Kakve to veze ima sa ovim fibom ili sa liderom ovim?
 

Dejan Solejic

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
265
Gde je ovde prekrseno pravilo care, nije ušao u zgradu, tebe ima na PDA tu mu je kocka, prekršaja nema, loše ste ga savetovali očigledno. U stvari ima prekršaj id 1635 treba da dobije kaznu za CR zbog svoje pakosti
 

Anel_Ofisl

Player
Player
Joined
Jun 1, 2022
Messages
42
Lice koristi Streamable , udara autom , i da pita se mene jer isto ja mogu podnijet zalbu takodje zbog pg.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom