Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42306
Players nickname
Darko Kumarano
Suspect ID
38735
Date of violation
Jul 4, 2023
Time of violation
21:30
Proofs
https://youtu.be/CI5IQEBmY6c

Dark Kumarano

Player
Player
Joined
May 26, 2023
Messages
31
Dečko je upravu vi panduri ste idioti svaki dan gledam kako zaustavlja te bez ikakvog razloga i hapsite bez ikakvog razloga a kada se pov upali ee odmah eee
ustit ćemo te i te fore stalno se pravite neki kurac pametni treba vam disbanned dat
ma smesna org, on je kao neki visi cin, kaze IC razlog, koji ic razlog nemam wanted lvl i on nastavlja po svom, jos kaze kao ja ne dozvoljavam da dodje visa sila, zato se i raspadaju za jednu dve nedelju svaki put, aa admin sad trazi pov od pocetka situacije, tuga RP NE POSTOJI, ponavljam trazi IC RAZLOG EJJ, nije imao IC razlog da nastavi i kraj, ako vidis da nisam trazen sta nastavljas :D
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
Dečko je upravu vi panduri ste idioti svaki dan gledam kako zaustavlja te bez ikakvog razloga i hapsite bez ikakvog razloga a kada se pov upali ee odmah eee
ustit ćemo te i te fore stalno se pravite neki kurac pametni treba vam disbanned dat
Ti si postavio žalbu tako da tvoj POV se čeka a ne moj !

Na kraju ćeš ti dobiti za MG + KRP
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
ma smesna org, on je kao neki visi cin, kaze IC razlog, koji ic razlog nemam wanted lvl i on nastavlja po svom, jos kaze kao ja ne dozvoljavam da dodje visa sila, zato se i raspadaju za jednu dve nedelju svaki put, aa admin sad trazi pov od pocetka situacije, tuga RP NE POSTOJI, ponavljam trazi IC RAZLOG EJJ, nije imao IC razlog da nastavi i kraj, ako vidis da nisam trazen sta nastavljas :D
Jel vidiš u pravilima države šta piše, nisam ja to pisao nego ADMINISTRACIJA

1.5 Zaposlenici LSPD -a imaju pravo pretraživati automobil. Ako pronađu bilo kakvo ilegalno oružje ili drogu, imaju ih pravo oduzeti. Sve bi to trebalo zabilježiti na videu.

5.1 Sve te državne organizacije mogu uhititi osobu ako su sumnjale na kriminalnu radnju

Znaš li čitati ? Vidiš li šta piše

PRVI Znak IC Razloga je prekoračenja brzina a da ne pričam dalje

Jel ima negdje pravilo servera gdje piše ukoliko lice nema zatvorsku kaznu da se ne smije pretražiti ?????

Ja kada imam sumnju i bilo kakav razlog mogu da te skidam do gaća
 

Dark Kumarano

Player
Player
Joined
May 26, 2023
Messages
31
Rekoh ti ja da je sve po zakonu i pravilima ali djaba tebi govoriti , žališ se u stanici i kad sam pokazao moj POV od početka ljudi ti se smijali isto tako će i na ovoj žalbi biti smijeha do suza koliko si vješt cirkusant , stvarno imaš smisla za humor. Ali lijepo je bilo s tobom komunicirati i van igre , jer sam u igri mislio da samo glumiš karakter koji je tvrdoglav ali skontao sam da si zapravo takav i van igre , zato prijatelju sljedeći put pazi kad te zaustavi policijski službenik , kad ti kaže skidaj se onda se skidaš , jer policija je tu da suzbija kriminal a ne da podržava , pozdrav za tebe i tvoje drugove , sljedeći put smisli neku bolju žalbu
Ma ti mi reci druze, smesni ste kao organizacija, koji IC razlog ti imas da nastavljas sa obijanjem reci mi, sam si se namsetio time sto si napisao da sam pljackao bankomat 3 puta, ako vidis da nemam wanted lvl odakle ti prava da nastavljas, koje je to pravilo reci ti menii, tuga, morali su nekako da te izvuku jbg sve je to povezano, kao prvo dal mislis da bi stao sa koketom koja ide 530 ako znam da nemas prava na to da mi obijas gepek, smesno batongice, nek se smeje ko kolko hoce ja sam samo iskren :D
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
ma smesna org, on je kao neki visi cin, kaze IC razlog, koji ic razlog nemam wanted lvl i on nastavlja po svom, jos kaze kao ja ne dozvoljavam da dodje visa sila, zato se i raspadaju za jednu dve nedelju svaki put, aa admin sad trazi pov od pocetka situacije, tuga RP NE POSTOJI, ponavljam trazi IC RAZLOG EJJ, nije imao IC razlog da nastavi i kraj, ako vidis da nisam trazen sta nastavljas :D
Pročitaj malo pravila ne slušaj ničije savjete samo pročitaj pravila

Ja da sam bilo šta pogriješio bio bi kažnjen

I normalno da se ne može spustiti ADMIN jer samim tim uništava RP jer kad se admin spusti tad je ooc

Opet napominjem došao si da igraš onda lijepo nauči pravila
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
Ma ti mi reci druze, smesni ste kao organizacija, koji IC razlog ti imas da nastavljas sa obijanjem reci mi, sam si se namsetio time sto si napisao da sam pljackao bankomat 3 puta, ako vidis da nemam wanted lvl odakle ti prava da nastavljas, koje je to pravilo reci ti menii, tuga, morali su nekako da te izvuku jbg sve je to povezano, kao prvo dal mislis da bi stao sa koketom koja ide 530 ako znam da nemas prava na to da mi obijas gepek, smesno batongice, nek se smeje ko kolko hoce ja sam samo iskren :D
Opet ti svoje , svaka ti čast , ne mogu više da ti pišem kad si tvrdoglav , žalba će biti odbijena jer je sve po proceduri i to je to , vodi se tom politikom svojom i uživaj
 

Dark Kumarano

Player
Player
Joined
May 26, 2023
Messages
31
Pročitaj malo pravila ne slušaj ničije savjete samo pročitaj pravila

Ja da sam bilo šta pogriješio bio bi kažnjen

I normalno da se ne može spustiti ADMIN jer samim tim uništava RP jer kad se admin spusti tad je ooc

Opet napominjem došao si da igraš onda lijepo nauči pravila
Ma druze ja ne znam pravila i priznajem, ali reci ti meni kako nastavljas sa obijanjem ako nemas IC razloga, jedino to mi reci, smesno rodjace, napisao si da sam pljackao bankomat, ok dao sam ti pasos, video si nemam dosije, koje PRAVILO ti dozvoljava da ti nastavljas sa obijanjem, to ne postoji i ne smes da radis, nemam dosije kraj, ne smes ni da me pretreses, PLUS si me pretresao s prednje strane, tuzno ali istinito :D
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
2,011
Ma druze ja ne znam pravila i priznajem, ali reci ti meni kako nastavljas sa obijanjem ako nemas IC razloga, jedino to mi reci, smesno rodjace, napisao si da sam pljackao bankomat, ok dao sam ti pasos, video si nemam dosije, koje PRAVILO ti dozvoljava da ti nastavljas sa obijanjem, to ne postoji i ne smes da radis, nemam dosije kraj, ne smes ni da me pretreses, PLUS si me pretresao s prednje strane, tuzno ali istinito :D
IC Razlog je prekoračenja brzina i bahata vožnja , vozilo iste boje kao tvoje je učestvovalo u kriminalnim radnjama

To je dovoljno da te pretresem i obijek ti gepek jer ga sam nisi htio otvoriti

Tako u pravilima piše i to poštujem

A to sa prednje strane pretraživanje nije istina pretražio sam te od pozadi a to što tebi govori prijatelj okreni se i ti se okrećeš u toku pretraživanja nije moj problem

Sad pišeš nije bitno nek bude odbijena

Bitno je meni !!! Jer ćeš samo tako shvatiti da sam u pravu i da sam radio po pravilima , jer da je bilo nešto protiv pravila bio bi kažnjen

Savjet moj je da ne slušaš nikoga oko pravila nego samo ADMINISTRACIJU i da ponekad otvoriš pravila servera i pravila države i tako ćeš biti 100% siguran u sebe

Misliš da bi ja napamet sve radio da nisam siguran u sebe , nebi sigurno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom