Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
30705
Players nickname
Zoi Motika
Suspect ID
12746,22940,12124
Date of violation
Jul 4, 2023
Time of violation
19:58
Proofs
https://streamable.com/b5mxsx

Duki

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
68
Nisam nista pricao na discordu vezano za igricu tako da nije MG
 

Duki

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
68
sta je tu gp 6.15 jel si ti neki noviji u grandu ili nisi citao pravila? ti si im odbrojao 5sec i prvi si krenuo da pucas, nisu ti oni krivi sto ih nisi ubio pritom njih troje su imali samo 1 pusku na glavi od tebe sto znaci da nemaju straha za zivot jer ih je vise, glupa zalba
Kada pucas na nekog moras da brojis 5 sekunde, kada neko vraca paljbu ka tebi mora da broji 5 sekunde. Oni nisu brojali i prekrsili su GP 6.15. Pitaj seniore pa ces dobiti isti odgovor kao sto sam ti ja napisao. Malo prouci pravila pa onda nesto seri ovde, uzivaj mi i spremi 1 milion da skines warn na porodicu.
 
Last edited:

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Lagani gp 6.15
kao prvo nas je 2 iz iste fam a 3 lik nije tako da nistaa od warna
2 strvar nemas strah za zivot ides na nas 3
i 3 stvar panela uopce nismo imali takoo da deckoo udari sam sebe
 

Duki

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
68
kao prvo nas je 2 iz iste fam a 3 lik nije tako da nistaa od warna
2 strvar nemas strah za zivot ides na nas 3
i 3 stvar panela uopce nismo imali takoo da deckoo udari sam sebe
Pa normalno da nije iz tvog fama kad ste ga izbacili da ne bi dobili warn, ali administratori vide i to. Uzivaj mi i osiguraj 1 milion da skines warn.
 

Ackee

Player
Player
Joined
Jun 30, 2023
Messages
73
Kada pucas na nekog moras da brojis 5 sekunde, kada neko vraca paljbu ka tebi mora da broji 5 sekunde. Oni nisu brojali i prekrsili su GP 6.15. Pitaj seniore pa ces dobiti isti odgovor kao sto sam ti ja napisao. Malo prouci pravila pa onda nesto seri ovde, uzivaj mi i spremi 1 milion da skines warn na porodicu.
ahaahahahah kao prvo ja nisam iz tog fama nego mi je smesna zalba pa sam je pogledao a kao drugo sine zar ne vidis da ih je troje i ti njima brojis? nemas straha za zivot i tjt, ti si mislio da ces ih ubiti? a pritom imaju pancire a ti sam gde ti je logika
 

Duki

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
68
ahaahahahah kao prvo ja nisam iz tog fama nego mi je smesna zalba pa sam je pogledao a kao drugo sine zar ne vidis da ih je troje i ti njima brojis? nemas straha za zivot i tjt, ti si mislio da ces ih ubiti? a pritom imaju pancire a ti sam gde ti je logika
Onda nemoj da se mesas, kad nemas pojma i idi uci pravila. Logika je da ih mogu sve pobiti.
 

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Pa normalno da nije iz tvog fama kad ste ga izbacili da ne bi dobili warn, ali administratori vide i to. Uzivaj mi i osiguraj 1 milion da skines warn.
on je u Omerti kralju a hvala Bogu mogu vidjeti u logovima pa nek vide ahahah
 

Duki

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
68
Dobar ti redux, kad umres ostane ti ista slika. Lagana banana za GP 4.1
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom