Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2548
Players nickname
Shomy_McQueen
Administrators nickname
Coa Petrovic
Date
Jan 24, 2022
Time
17:59
Proofs
https://streamable.com/ngbgnu

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Ovako da se izjasnim po ko zna koji put jer Mladji Administratori ocigledno ne znaju ovu skriptu i rade stvari koje ne postoje u pravilima i samim tim remete Roleplay i igru drugih igraca. Kao sto mozete da vidite dobio sam kick za ANTI-AFK jer sam zaspao dok sam vrteo tocak u CASINU. To nije toliko retka pojava jer kada neko stoji u mestu duze od 10 minuta i radio neke interakcije sve jedno ce zaspati sto ne znaci da je ANTI-AFK i novim/mladjim Administratorima bi ocigledno trebalo pojasniti razliku izmedju ANTI-AFK i SPAVANJA tj. skriptovanog AFKa. Ovo nije prvi put da se ovo desava ne vezano za ovog administratora vec za generalno nove administratore gde KICKAJU ljude koji spavaju u svojim kucama, autima itd. U casinu se ovakva stvar moze videti na BlackJacku, Tocku, Slotovima, Ruletu itd.

Ovom zalbom ne zahtevam nikakvo kaznjavanje navedenog administratora vec da samo nauce razliku izmedju AFKa i Anti-AFKa.


Hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom