Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Robanje sa privatnim autom pored biznisa,bez troje ljudi. 16688 | 23127

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7707
Players nickname
Stranac
Suspect ID
23127 | 16688
Date of violation
Jul 8, 2023
Time of violation
18:04
Proofs
https://youtu.be/k5MggbuypgE

Jay Sodomizer

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
7
Pre nego sto sam poceo snimanje: Kada sam krenuo na Benny's da pogledam folije za auto,ova dva momka su me ubila. Posto verovatno nemaju ni opciju da robaju nekoga rekli su mi da im dam pare na ruke, kako nebi morali da idu po fam auto. Kada sam im rekao da im necu dati novac na ruke ubili su me ponovo i drzali mrtvog dok im nije dosao treci drugar sa fam autom i opcijom za robanje.
Vredjanje retarde i sta god da je momak krenuo da opsuje posle zahtevam da se kazni jer je takvo ponasanje previse nisko za bilo koga.
 

Viktor Mladen

Player
Player
Joined
May 4, 2023
Messages
39
Pre nego sto sam poceo snimanje: Kada sam krenuo na Benny's da pogledam folije za auto,ova dva momka su me ubila. Posto verovatno nemaju ni opciju da robaju nekoga rekli su mi da im dam pare na ruke, kako nebi morali da idu po fam auto. Kada sam im rekao da im necu dati novac na ruke ubili su me ponovo i drzali mrtvog dok im nije dosao treci drugar sa fam autom i opcijom za robanje.
Vredjanje retarde i sta god da je momak krenuo da opsuje posle zahtevam da se kazni jer je takvo ponasanje previse nisko za bilo koga.
Sto nisi podigao ruke imo si 2 puške na glavi ne plašiš se za život?
 

Hendrix_

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
134
Pre nego sto sam poceo snimanje: Kada sam krenuo na Benny's da pogledam folije za auto,ova dva momka su me ubila. Posto verovatno nemaju ni opciju da robaju nekoga rekli su mi da im dam pare na ruke, kako nebi morali da idu po fam auto. Kada sam im rekao da im necu dati novac na ruke ubili su me ponovo i drzali mrtvog dok im nije dosao treci drugar sa fam autom i opcijom za robanje.
Vredjanje retarde i sta god da je momak krenuo da opsuje posle zahtevam da se kazni jer je takvo ponasanje previse nisko za bilo koga.
jedini ti ovde krsis pravila bato
 

miselinko

Player
Player
Joined
Jul 2, 2023
Messages
7
Onaj sportski juglar je familijino vozilo, u snimku se vidi da su tu trojca, zoves drugara dok te pljackaju na bubici, ne plasis se za zivot. ja mislim da ti sam sebe treba da okacis da si sjebo situaciju
 

Miracle

Player
Player
Joined
Oct 29, 2022
Messages
225
Buraz oni to smiju to je geto zona,a da robas u geto trebas imat 3 osobe i 1 auto.Plus ti jedini krsis pravila imas 2 puske na glavi i nemas straha za zivot. I jos si neispravno napisao zalbu. Poz
 

Philip Once

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
217
jebem li ti sve zivo i mrtvo sta ti hoda po kuci retardu oboleli matori bolesni ovo ti je getto jebem li ti sve da ti jebem majku obolelu pise ti gore desno RED ZONE smem da te robam gde god ocu a boli me kurac gde ides i dali stavljas folije
 

Philip Once

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
217
ti kad bi znao tolko dobro pravila znao bi naslov lepo da postavis u pravilan format
 

Diego Sanchez

Player
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
278
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Imate rok 6h da ispravite naslov zalbe
 

Diego Sanchez

Player
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
278
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti (Odbiti treba biti podebljano) ovu žalbu.
  • Naslov zalbe nije ispravljen u izdatom roku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom