Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Alexa Smith

Player
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
97
Otac: David Smith
-Majka: Ema Smith
-Visina i tezina: 164 (75KG)
-Vrsta tijela: Krupan, snazan,srednje visine
-Boja ociju: smeđe
-Boja kose: tamno smeđa
-Tetovaze: lakat desne ruke,oziljak na ljevoj saci
-Drzavljanstvo: Srbin
-Porijeklom: Hrvatsko
-Sposobnosti:

Vrline: Srtpljiv, snalazljiv,Jak,vjest pucač
Mane: lako se iznerviram



aleksa se rodio u malom gradicu u Hrvatskoj 28/12/1998 godine.Skrbnici su mu bili Otac David i majka Ema. Kao djete bio sam dosta zaigran ali jako hrabar, i sam htjeo biti policajac . Kroz svoje djetinstvo sam prosao svasta kroz probleme sa skolom i problema sa novcem.
ali otac i majka su nasi spas u tome sto je majka nasla posao u drugome gradu pod imenom Los Santos.
Nakon par godina je i moj otac nasao posao.
Naravno nakon toga kako sam i ja vec odrastao doslo je vrjeme da se odselim od roditelja.
Nasao sam spas u tome sto su mi jedan dan poslali poruku da traze dobrovoljce koji bi radili kao Bolnicari.
Odluci sam se javiti i postati Bolnicar.
prosao sam dosta obuka i naucio dosta stvari.
kroz svoj dugotrajan rad u EMS kolege su mi pokazale kako voziti Off-road i kako podizati ljude sa pistoljem u ruci.
Nakon svih obuka i treninga.Nas Direktor je skinut s pozicije glavnog bolnicara i direktora zbog velikih dugova drzavi,nakon toga događaja svi smo dobili otkaz.
Aleksa je imao dosta novaca da se snađe iducih par godina.
Nakon par godina Aleksa dobiva svoj posao iz snova,dobiva posao u Vladi.
prosao je dosta obuka i bio je dosta veliki Čin.
Nakon par godina ubili su Governera Aleksa ga je pokusao spasiti i u tome pokusao dobio je ozljak na ruci u obliku cigilica ,zbog te hrabrosti Aleksa dobiva poziv i iduce godine i Vladu zbog svije hrabrosti.
Pronaso je dosta novih prijatelja i kolega.,i misli da ce tako ostati do kraja.

Aleksa ima mogućnost da koristi oruzije velikog kalibra: Mitraljez / shotgun / Heavy sniper.

Aleksa ima mogućnost da prepravlja seriske kodove i tako koristi bilo koje oruzije bilo legalno ili ilegelno (xxx oruzije)

Aleksa ima sposobnost da dize ljude sa pistoljem u ruci zbog obuke u Glavnoj Bolnici .

Aleksa ima mogućnost da vozi offroad zbog steknutog iskustva u EMS.

Aleksa sme da pušta ljude u zatvor da promene ime.

Aleksa moze primiti mito do $100.000

Aleksa sme da napadne druge državne službenike da bi pomogao svojim prijateljima.

Aleksa je hrabar pa samim time moze da da svoj zivot da zastiti Governera.

Aleksa sme da sarađuje sa kriminalcima.

Aleksa je kratak sa zivcima pa ne trazi vise od jednog dobrog razloga kako bi nekog ubio.

Aleksa ima skrivenu kamericu koja radi 24/7.

Aleksamoze da vezuje, vuce, pretrazuje, pljacka, ubacuje u auto i podize sa zemlje lica sa pistoljem ili tejzerom u ruci zbog svoje obuke u Sahpu i Vladi.

Aleksa moze prodavati/kupovati ilegalno oruzije na crnom trzistu. (ne iz organizacije)

Aleksa moze muciti osumnjicene za potrebne informacije.

Aleksa moze koristiti serum istine kako bi ispitivao ljude.

Aleksa moze skloniti poternicu nekome.

Aleksa moze platiti dousnicima u korist njemu i ogranizaciji da urade bilo sta.

Aleksa moze traziti od privedenih lica da mu predaju bilo koje oruzije.

Aleksa smije imati kriminalne tetovaze zbog svojeg oziljka na ruci.

Aleksa moze nositi pancire drugih organizacija i bandi zbog undercover akcija i prikupljanje dokaza o istim

Aleksa moze sam privoditi lica

Aleksa moze uci u borbu 2v1

Aleksa je na duznosti i kada je u privatnom vozilu

Aleksa moze ubiti svog kolegu kako bi zastitio svoj identitet(korupciju)

Hvala na čitanju moje Biografije.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom