Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Eirene Blancos

Player
Player
Information
1. Your name IRL--: Enes
2. Your age--: 18
3. Time zone--: GMT+3(Turkey)
4. Average online per day--: 6-9 Hours
5. Your Discord--: MrEnes#9750
6. Your Nickname--: Eirene Blancos
7. Your ID--: 267442

Additional information
1. Leader of Los Santos Vagos

2. Why do you want to be a leader of this specific organization? (List three reasons with explanation)

a)

If I can get the gang, I think I will manage it very well. Think I will win the events with maximum people in all events.And I am a leader spirit, I can lead gang members and we will win all events for a certain order.

b)

and I have been a deputy many times before, I managed the gang very well when there was no leader, I think I am ready to be the leader herself.and we think we'll take over every place in the ghetto

c) Los Santos Vagos is ready to become one of the most feared and powerful gangs in the city.

3. Your advices for improving RolePlay level in organization.

1.Events. Which is required for mobs; We promise Gun Shop Robbery, Shop Robbery, FZ and hostage situations will happen every day

2. Interviews are one of the important aspects of the gang. A person who cannot pass these interviews cannot be a gang member.

3. Anyone who wants to become a Turfer will go through a very serious test.

4. In case of hostage, it will not be a problem as only those who make beautiful rp join our gang.

5. If we win good events for our gang, all the bonuses necessary for our gang members to be happy will be distributed

6.My aim is to be the best of the gangs in RP and to get ahead of them in events.

7. Only people who make good rp and know the rules can join our gang.

8. I have deputies who will lead the gang in the best way while I am not in the gang.

Select for moderation

Draxy Victor

Player
Player
Bilgi
1. Adınız IRL--: Enes
2. Yaşınız--: 18
3. Saat dilimi--: GMT+3(Türkiye)
4. Günlük ortalama çevrimiçi--: 6-9 Saat
5. Anlaşmazlığınız--: MrEnes#9750
6. Takma Adınız--: Eirene Blancos
7. Kimliğiniz--: 267442

Ek Bilgiler
1. Los Santos Vagos'un Lideri

2. Neden bu özel organizasyonun lideri olmak istiyorsunuz? (Açıklamayla birlikte üç neden listeleyin)

A)

Çeteyi alabilirsem çok iyi yöneteceğimi düşünüyorum. Tüm etkinliklerde maksimum kişi ile etkinlikleri kazanacağımı düşünüyorum. Ve lider ruhlu biriyim, çete üyelerine liderlik edebilirim ve tüm etkinlikleri belli bir düzen için kazanacağız.

B)
ve daha önce defalarca milletvekili oldum, lider yokken çeteyi çok iyi yönettim, lider olmaya da hazır olduğumu düşünüyorum. ve gettodaki her yeri ele geçireceğimizi düşünüyoruz.

c) Los Santos Vagos, şehrin en korkulan ve güçlü çetelerinden biri olmaya hazır.

3. Organizasyonda RolePlay seviyesini yükseltmek için önerileriniz.

1. Olaylar. Moblar için gerekli olan; Silah Dükkanı Soygunu, Dükkan Soygunu, FZ ve rehine durumlarının her gün olacağına söz veriyoruz.

2. Mülakatlar çetenin önemli yönlerinden biridir. Bu mülakatları geçemeyen kişi çete üyesi olamaz.

3. Turfer olmak isteyen herkes çok ciddi bir sınavdan geçecek.

4. Rehine durumunda çetemize sadece güzel rp yapanlar katıldığı için sorun olmayacaktır.

5. Çetemiz için güzel etkinlikler kazanırsak çete üyelerimizin mutlu olması için gerekli tüm ikramiyeler dağıtılacaktır.

6.Amacım RP'de çetelerin en iyisi olmak ve olaylarda onların önüne geçmektir.

7. Çetemize sadece iyi rp yapan ve kuralları bilen kişiler katılabilir.

8. Ben çetede yokken çeteyi en iyi şekilde yönetecek vekillerim var.

Denetleme için seçin
++

Status
Not open for further replies.
Top Bottom