Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15639
Players nickname
Marijan Glock
Suspect ID
7968
Date of violation
Jul 12, 2023
Time of violation
15:08
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=A0i62xwtP-g&ab_channel=Jusuf

Sake Golubovic

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
142
Bio sam na parkingu i nesta radio van igre a lik pored mene sa ID: 12210 me ispitivao za auto, "kad su dosle P1 kutije na server" i koliko vijredi auto itd. Dolazi lik u crnome sa ID:7698 te radi RMD ( G.P. 6.15) lik 12210 poslije toga krade auto.
 

Marijan Glock

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
171
Bio sam na parkingu i nesta radio van igre a lik pored mene sa ID: 12210 me ispitivao za auto, "kad su dosle P1 kutije na server" i koliko vijredi auto itd. Dolazi lik u crnome sa ID:7698 te radi RMD ( G.P. 6.15) lik 12210 poslije toga krade auto.
STAVI CIJELI POV GDJE SI BJEZAO U GREEN ZONU!!!
 

Dimal0

Player
Player
Joined
Nov 21, 2021
Messages
14
Bio sam na parkingu i nesta radio van igre a lik pored mene sa ID: 12210 me ispitivao za auto, "kad su dosle P1 kutije na server" i koliko vijredi auto itd. Dolazi lik u crnome sa ID:7698 te radi RMD ( G.P. 6.15) lik 12210 poslije toga krade auto.
ZAHTEVAM CEO POV!!!!
 

Marijan Glock

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
171
i sto si ti isao F1 nisi mozda mislio da ce nestat mclarencic gle kak god okrenes moras platit 700k da vratis mclarena a ja cu te opet nac i ukrast ga.
 

Sake Golubovic

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
142
Nisam snimao a i ovo je bila ic radnja tako da ni ne treba POV.
ne virjedi se to tvoje "bjezanje u GZ" onda, kakve veze ima IC radnja sa POV-om , ti kad snimas, snimas sve i IC RADNJU I OOC RADNJU ne kontam u cemu je problem ako je IC radnja ili sta 🤡🤡🤡
 
Last edited:

Marijan Glock

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
171
ne virjedi se to tvoje "bjezanje u GZ" onda, kakve veze ima IC radnja sa POV-om , ti kad snimas, snimas sve i IC RADNJU I OOC RADNJU ne kontam u cemu je problem ako je IC radnja ili sta 🤡🤡🤡
nije obavezno snimati ic radnju dok oc je obavezno ja sam tebi ic ukrao auto nisam snimao ic i zato nemam pov
 

Sake Golubovic

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
142
nije obavezno snimati ic radnju dok oc je obavezno ja sam tebi ic ukrao auto nisam snimao ic i zato nemam pov
ti zelis reci da ja moram snimati dok je admin tu a dok mi ti psujes majku to se ne treba snimati, ajde idi pojedi cokolino i pogledaj teletabise pa na spavanje previse se pravis pametan i pokusavas skrenuti sa teme i toga sta si napravio.
 

Dimal0

Player
Player
Joined
Nov 21, 2021
Messages
14
ti zelis reci da ja moram snimati dok je admin tu a dok mi ti psujes majku to se ne treba snimati, ajde idi pojedi cokolino i pogledaj teletabise pa na spavanje previse se pravis pametan i pokusavas skrenuti sa teme i toga sta si napravio.
kad ti je uopste spomenuo majku???
 

Marijan Glock

Player
Player
Joined
Feb 15, 2022
Messages
171
to sam za primjer dao ( A JA DA SAM VI REKAO BIH DA MI JE PSOVAO MAJKU ALI NEMAM POV TOGA JER JE TO BILA IC RADNJA )
Gledaj brate na tebi je dal' ces ti snimat ic mozes i tako snimis dal' te netko vdm rdm ili tako a oc evente i događaje MORAŠ snimati.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom