Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2741
Players nickname
Tripplesix Kimara
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 26, 2022
Time of violation
14:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=efu0D8jy5xY

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Imali smo situaciju pre toga, hteli su da me robbaju poceo je gunfight i nisam imao gun na sebi pa sam imao mogucnost da pobegnem sto sam i ucinio, susrecem se posle nekoliko minuta istim osobama iz organizacije pod imenom Vagos te me oni ubijaju, MG je pocinjen time sto znaju da sam ja bio pre ove situacije tu a imam masku.
Proof:
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Ostavljam zalbu Curatoru Los Santos Vagos-a.
 

Mihii

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
15
Imali smo situaciju pre toga, hteli su da me robbaju poceo je gunfight i nisam imao gun na sebi pa sam imao mogucnost da pobegnem sto sam i ucinio, susrecem se posle nekoliko minuta istim osobama iz organizacije pod imenom Vagos te me oni ubijaju, MG je pocinjen time sto znaju da sam ja bio pre ove situacije tu a imam masku.
Proof:
Koliko ja vidim ovdje je samo jedan od nasih spominjao kako si se vratio opet pa ne vidim razlog da cjelu organizaciju tužiš.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Poštovani, nosili ste istu odjeću. Nisam bio u toj situaciji ali mislim da je samo ID 9981 počinio MG ( Meta Gaming ), a ne cijela organizacija odnosno MG ID, ili MG Skin. Sve u svemu, mislim da bi trebao biti kažnjen a i u istome ne znam da li bi trebao zato što ste nosili istu odjeću. Pričekati ćemo Administratorsku odluku. Ugodan dan.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Isto tako, mislim da ste vi trebali odmah podići ruke, a ne glumiti da ne znate podići ruke. Ja sam to bio napravio i dobio sam demorgan za FearRP.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Poštovani, nosili ste istu odjeću. Nisam bio u toj situaciji ali mislim da je samo ID 9981 počinio MG ( Meta Gaming ), a ne cijela organizacija odnosno MG ID, ili MG Skin. Sve u svemu, mislim da bi trebao biti kažnjen a i u istome ne znam da li bi trebao zato što ste nosili istu odjeću. Pričekati ćemo Administratorsku odluku. Ugodan dan.
Bivši administrator i high rank tj Co Leader u organizaciji Vagos upravo govori kako može da prepoznaje osobe po odeći. Izgleda da mi džabe dajemo pare na tolke maske..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom