Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
280645
Players nickname
Soham Gaitonde
Suspect ID
251485, 222961
Date of violation
Jul 17, 2023
Time of violation
16:16
Proofs
https://youtu.be/-VJrgyLe544

Soham Gaitonde

Kenechiva
Player
Please see the video by changing the speed as slowly as possible in the first part.
First of all, they did Bug abuse to get in the garage by animations then 251485 did bug abuse again and entered the HQ when I cuffed his friend for trespassing and took him outside his friend just CR me which can be considered as GZ 1.1 and my 10-15 started to tell I have POV and mixed.

I request you to send them on a big vacation so that they won't do this bug abuse again.

Rızanur

Player
Player
Lütfen ilk bölümde hızı olabildiğince yavaş değiştirerek videoyu izleyin.
Her şeyden önce, animasyonlarla garaja girmek için Bug kötüye kullanımı yaptılar, sonra tekrar hata kötüye kullanımı yaptılar 251485 arkadaşını izinsiz giriş için kelepçeledimde ve onu GZ 1.1 olarak kabul edilebilecek arkadaşının dışına çıkardığımda karargaha girdiler ve 10-15'im POV ve karışık olduğumu söylemeye başladı.

Onları büyük bir tatile göndermenizi rica ediyorum, böylece bu böcek kötüye kullanımını tekrar yapmayacaklar.
arkadaşım olmayan kişi gel sana para vereyim dedi ve kabul ettim, attım, tamam dedim, bana sarıldı, animasyon verdi, bilmiyordum, sonra kapı için de aynısını yaptı ve dışarı çıktım. Sonra onu tutukladığınızda, şakayla karışık "Arkadaşımı terk et" dedim ve yanlışlıkla sana arabayla çarpıp gittim.

Beni Valentine

Server Administrator
Server Administrator
Approved.
ID 251485 wiill be punished for Bug Abuse, Car Ramming and Unrealistic behavior-Provoking LSPD at their HQ.
ID 222961 wiill be punished for Mixing.​

Status
Not open for further replies.
Top Bottom