Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42945
Players nickname
Konte Tintoreto
Administrators nickname
Djordje Klika
Date
Jul 20, 2023
Time
3:39
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=6Z1NiV0caPM

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
561
Stvar je bila IC a dobio sam kaznu. Neka mi neko kaze sta znaci in game FAMILIJA i kako ja mogu sebe da okacim da dobijem kaznu dobro znam sta znaci to pravilo zato sam i kacio doticnog koji je krsio to pravilo. nzm kako nije admin razmislio malo sta radi uopste i kako daje kaznu tako nekom ko je nekog drugog kacio za pravilo 3.2
Decko mi spominje majku
 

Itachi Fushiguro

Anti-Sticalica
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
129
Dobicu neki warn na forumu ali nema veze objasnicu ti, kada si spomenuo "forum igracu" automatski si presao na "OC" gde si i pomenuo "familiju" gde se nije zavrsio oc razgovor okacio si samog sebe a i ovog
 

Marky Hoffman

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
27
Dobicu neki warn na forumu ali nema veze objasnicu ti, kada si spomenuo "forum igracu" automatski si presao na "OC" gde si i pomenuo "familiju" gde se nije zavrsio oc razgovor okacio si samog sebe a i ovog
OOC razgovor nije ni poceo... Da zapocnes OOC razgovor trebalo bi obojca da pricaju nesto nevezano za IC... Decko je preso na OOC samo kada je spomenuo “forum igracu“... Mozda se to shvatilo kao momak da vredja OOC familiju ali nije na to mislio... Da je mislio na OOC familiju sigurno ne bi kacio da i on dobije istu kaznu... Nadam se da ce ovo biti reseno kako treba... LP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom