Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24407
Players nickname
Jigoro Kano
Administrators nickname
Mujo i Abraham
Date
Jul 21, 2023
Time
14:25
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/433875/page-2

musamajkara

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
21
Jasno se vidi da gospodin turka nos gdje mu nije mjesto, Abraham i Mujo rade svoj posao odlično, ne znam zašto neki igrači daju sebi za pravo da uvjereno pričaju kako neko igra svaki dan na drugom acc, administracija to lako otkrije, samo bespotrebno je da obični igrači rade posao administratora... Dotični sebi daje za pravo da vodi istragu ko na kojem acc igra, što znači da se stavlja na poziciju administratora. Do ovoga ne bi došlo da je uredno prijavio žalbu na forumu. Lijep pozdrav.
 

musamajkara

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
21
Jasno se vidi da gospodin turka nos gdje mu nije mjesto, Abraham i Mujo rade svoj posao odlično, ne znam zašto neki igrači daju sebi za pravo da uvjereno pričaju kako neko igra svaki dan na drugom acc, administracija to lako otkrije, samo bespotrebno je da obični igrači rade posao administratora... Dotični sebi daje za pravo da vodi istragu ko na kojem acc igra, što znači da se stavlja na poziciju administratora. Do ovoga ne bi došlo da je uredno prijavio žalbu na forumu. Lijep pozdrav.
Pending review - G.P 1.4 1.7 1.8 I Relja Shayk & Minolina Ashford link žalbe gdje dotični piše offtopic komentare i stavlja se na poziciju administratora. Ukoliko mu je tolika želja da prati ko krši pravila, neka se prijavi za administratora pa se bavi s tim.
 

SERGIO BRUTAL

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
159
Jasno se vidi da gospodin turka nos gdje mu nije mjesto, Abraham i Mujo rade svoj posao odlično, ne znam zašto neki igrači daju sebi za pravo da uvjereno pričaju kako neko igra svaki dan na drugom acc, administracija to lako otkrije, samo bespotrebno je da obični igrači rade posao administratora... Dotični sebi daje za pravo da vodi istragu ko na kojem acc igra, što znači da se stavlja na poziciju administratora. Do ovoga ne bi došlo da je uredno prijavio žalbu na forumu. Lijep pozdrav.
Sta je sa glavom?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom