Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mujo Mustafic-Ban zbog LTA(Moj nick: Pura Reddington)

Status
Not open for further replies.
Your ID
Zaboravio sam, izvinjavam se
Players nickname
Pura Reddington
Administrators nickname
Mujo Mustafic
Date
Dec 31, 2021
Time
00:00
Proofs
https://cdn.discordapp.com/attachments/905772747660070962/929522285084295238/RG_ultilayer_9.1.2022._0_43_55.png

Matt McClair

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
13
Ja mislim da je to za zatvor, banali ste mi cijeli komp promjenio sam internet idalje ne mogu uc na server iako znam da se nista nece dogodit
posto je Admin Mujo glavni admin ali nmvz.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,379
Postovanje, administrator koji vas je banovao je Duni. Imamo opciju da vam izbrisemo pare i stvari koje ste ukrali i da dobijete unban. Da li se slazete?
 

Matt McClair

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
13
Postovanje, administrator koji vas je banovao je Duni. Imamo opciju da vam izbrisemo pare i stvari koje ste ukrali i da dobijete unban. Da li se slazete?
Naravno, samo zelim igrati i obecavam da necu vise krsiti pravila i raditi gluposti, samo hoce li mi ostati mije auto posto sam za njega radio elektricara nisam krao ni nista tako?(BMW M5, E36 ili E34)
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,379
Naravno, samo zelim igrati i obecavam da necu vise krsiti pravila i raditi gluposti, samo hoce li mi ostati mije auto posto sam za njega radio elektricara nisam krao ni nista tako?(BMW M5, E36 ili E34)
Nece vam auto ostati jer su u njemu ukradene stvari.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom