Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
Igor Furlan
Suspect ID
21854
Date of violation
Jul 23, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=WNGZs1PbDLk

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Puca bez brojanja iz nekog nepoznatog razloga ali pritom iskorištava blindu tako da njega ne može nitko oštetit
 

Danko_Bozic

Player
Player
Joined
Apr 17, 2022
Messages
28
Ma nema price za BA... ti si mene pucao prije toga, isao sam sa farme... pucate random ljude po autoputu... Nisi me pucao dok sam bio u kolima. Nikog nisam ubio samo sam se branio... LP
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Ma nema price za BA... ti si mene pucao prije toga, isao sam sa farme... pucate random ljude po autoputu... Nisi me pucao dok sam bio u kolima. Nikog nisam ubio samo sam se branio... LP
Kao prvo ako tvrdiš da smo mi tebe pucali bez brojanja postavi POV jer ja znam da se to nije dogodilo kao drugo čak i da te netko puca bez brojanja ne možeš pucat bez brojanja kao treče da abusas blindu jer pucas po ljudima iz daljine pa kad dode neko do tebe da te ubi udes u auto ili kad tebe neko puca udes u auto i to je abuse
 

Danko_Bozic

Player
Player
Joined
Apr 17, 2022
Messages
28
Nemam pov odakle mi ne snimam svaku situaciju... pucali ste ma minutu prije tog videa na drugoj strani puta... ja nisam bio u getu sa tim autom nego sam isao sa farme... i uvijek se nadju tako likovi koji ce pucati pa snimati i sjeci pov onako kako njima odgovara pa kaciti... Nema veze uzivajte u igri, sirimo ljubav a ne rat :D
 

Johnny Shayk

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
500

Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​

  • ID 21854 dobit će kaznu za Generalno Pravilo 6.15​

  • Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.Lock.​

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom