Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13554
Players nickname
Micko Black
Suspect ID
46305
Date of violation
Jul 27, 2023
Time of violation
03:28
Proofs
https://gta5grand.com/forum/search/3092630/?q=31752&o=date

Milivoje Patrik

Player
Player
Joined
Jul 27, 2023
Messages
4
Znam ovog lika ima vise od 2 naloga ja sam nisam siguran dali je menjao ip adresu ali je nekako napravio ovaj dodatan nalog jer je na oba njegova accaunta banovan main nalog tj id od maina mu je 31752 a od twinka nzm ali od multy je stavljen u suspect id ukoliko je to moguce da se proveri banujte ovog decka jer je pre svega mass rule braker link koj sam stavio kao proofs je link do njegovog forum naloga sa kojeg je naravno banovan jer je spamovao i pravio sranja
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
Znam ovog lika ima vise od 2 naloga ja sam nisam siguran dali je menjao ip adresu ali je nekako napravio ovaj dodatan nalog jer je na oba njegova accaunta banovan main nalog tj id od maina mu je 31752 a od twinka nzm ali od multy je stavljen u suspect id ukoliko je to moguce da se proveri banujte ovog decka jer je pre svega mass rule braker link koj sam stavio kao proofs je link do njegovog forum naloga sa kojeg je naravno banovan jer je spamovao i pravio sranja
mnogo seres za svoje godine
 

Milivoje Patrik

Player
Player
Joined
Jul 27, 2023
Messages
4
ne razumem sta nevalja sa naslovom i takodje ne razumem kako da dam pov od cega kako mu snimam sve ideve ne razumem posto je on banovan na oba naloga tj na main i twink trenutno igra na ovaj multy acc koj mu je 46305
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
Imate 6 sati da ispravite ove greške.
valja sa naslovom i kako to mislite da dam pov od cega sta kako mu snimam id na sva tri naloga a on je banovan na oba vec preko 60 dana​
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Greške nisu ispravljene u zadatom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom