Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19896
Players nickname
Daniel Laktic
Suspect ID
12746
Date of violation
Jul 26, 2023
Time of violation
19:24
Proofs
https://youtu.be/e-_SKmRLmJk

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Sve se vidi na POV-U,uznemirava mi Rl porodicu salje im poruke prijeti ne zelim da ovde postavljam slike sta je pisao mogu privatno visim adminima da prosledim taj sadrzaj ne zelim da otkrivam rl podatke hvala vam
decko pricao sam ti sa roditeljom,sve ce se dokazati. a to nije nikakva prijetnja nego je zakon takav. trazio si OOC razgovor i pristao sam. i ovo nema veze sa igrom prijetnja nego sa stvarnim zivotom radi kradje slika od moje cure. Abraham je obavijesten i bit ce sakcionisam tko god da je. zivio i svako dobro ti zelim
 

MARRKO_MARICC

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
491
Sve se vidi na POV-U,uznemirava mi Rl porodicu salje im poruke prijeti ne zelim da ovde postavljam slike sta je pisao mogu privatno visim adminima da prosledim taj sadrzaj ne zelim da otkrivam rl podatke hvala vam
ovde se nigdi ne vidi ooc vredzanje samo svi radine mg na bubici pricate
 

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Sve se vidi na POV-U,uznemirava mi Rl porodicu salje im poruke prijeti ne zelim da ovde postavljam slike sta je pisao mogu privatno visim adminima da prosledim taj sadrzaj ne zelim da otkrivam rl podatke hvala vam
policija se bavi sa RL stvarima a ne forum,mislim da ovdje nema policajaca.
 

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Sve se vidi na POV-U,uznemirava mi Rl porodicu salje im poruke prijeti ne zelim da ovde postavljam slike sta je pisao mogu privatno visim adminima da prosledim taj sadrzaj ne zelim da otkrivam rl podatke hvala vam
a najjace lik kaze kad nekog doda na instagramu onda posalje i na fb hahahah
a lik me dodao na instagramu prije 9 mjeseci i kao to jutro kad me je dodao na fb pojavile se slike odjednom od moje cure na forumu
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,463
PRIHVACENO

ID 12746 dobit ce kaznu za MG + GP 3.2
ID 19896 dobit ce kaznu za MG

Prelazenje tek tako u OOC razgovor nije dozvoljeno postoji Discord gdje mozete OOC da pricate , spominjanje roditelja u svim chatovima zabranjeno je ne bitno u kakvom smislu , prica na discordu vezano za IC je MG
Takodje pominjanje admina u fam chatu = MG

OffTop kao i Uvrede bit ce kaznjene na ovoj zalbi


To sve krseno je ovde sto se tice OOC prjetnji nije ih bilo​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom