Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
10701
Players nickname
Igi Jokovic
Suspect ID
19409
Date of violation
Jul 28, 2023
Time of violation
20:26
Proofs
https://youtu.be/VGe2TYvCKrs

Alon._

Player
Player
Joined
Jul 19, 2023
Messages
31
Znao sam da ces plakat na forumu. i nisam mislio da tu rijec da se zna
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Znao sam da ces plakat na forumu. i nisam mislio da tu rijec da se zna
Pravilo glasi da je zabranjeno spominjanje roditelja u svim chatovima cim si rekao majku ti znaci da meni to spominjes tkd z
 

Alon._

Player
Player
Joined
Jul 19, 2023
Messages
31
Pravilo glasi da je zabranjeno spominjanje roditelja u svim chatovima cim si rekao majku ti znaci da meni to spominjes tkd z
vidim i da si potplatio admine da me i sad banuju kao sto vi hidrasi uvijek namjestite nekom ban i to sto vasi admini nisu fer prema ostalim igracima kad ja vas reportam onda nista nebude a kad vi mene pederi reportate onda dobijem ban tako da pa placi po forumu :D
 
Last edited:

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
vidim i da si potplatio admine da me i sad banuju kao sto vi hidrasi uvijek namjestite nekom ban i to sto vasi admini nisu fer prema ostalim igracima kad ja vas reportam onda nista nebude a kad vi mene pederi reportate onda dobijem ban tako da pa placi po forumu :D
i ovo komentarisanje posla admina kaznite
 

Alon._

Player
Player
Joined
Jul 19, 2023
Messages
31
i ovo komentarisanje posla admina kaznite
toliko si uporan da me banaju a? vidim da imas energije to sto ti places zbog igrice druze odrasti malo nadji si curu nadji si posao opusti se od igrice po sto vidim da utjece lose na tebe
 

Alon._

Player
Player
Joined
Jul 19, 2023
Messages
31
I vidim da svi dobijaju mute od gp 3.2 a ja cu sigurno dobit ban tkd hvala adminima na fer igrici
 

Mare White

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
114
Koliko jja čujem ti si reko majkl sigurno nekome na discordu pričaš tkd nis od bana samo mozes mute dobiti
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,997
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 19409 dobit će kaznu za G.P 3.2.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom