Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected MG, PG, G.P. 3.1, NonRP, FailRP, P.Z.D. 1.12 | FIB

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19172
Players nickname
Boban Bobanovic
Suspect ID
28253
Date of violation
Jul 28, 2023
Time of violation
22:40
Proofs
https://youtu.be/mu3Wn_mKhqQ

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Na početku POV-a oko 2. minute mi je jako secnula igrica kada me je fibovac vodio do auta mislio sam da cu crash, ali je nastavilo da radi normalno
3:35 s --> 46007 MG
4:31 --> 28253 PG
5:53 --> 28253 MG ID ( lika ude u garažu s maskom i ovaj zna ko je i sta je )
Kasnije 3 čovjeka odjednom me pretražuje hvataju me po 2 m udalj
NonRP --> vise državnih službenika iz FIB-a se ponaša neozbiljno i nedovoljno za svoj karakter za roleplay u sred hapšenja oni se tamo gledaju ko je ljepši pa di to ima, smijeju se itd.
MG --> svatko ima masku ali to njih ne sprečava da znaju ko je ko ispod tih maski
9:35 - do kraja hapšenja --> 28253 nije pročitao mirandu prava koja je obavezna da se čita svakom sta po tome znaci da je fejlo RP --> FailRP
12:38 --> 4674 G.P. 3.1 Lik koji dolazi odjednom i dere mi se preko zatvora da sam idiot ja ovo smatram kao OOC vrdanje mene kao čovjeka
12:45 --> 4674 P.Z.D. 1.12 ( Pravila za državu ) lik vadi hevi snajper a nema bio na forumu
17:36 --> 28253 FailRP Stavlja me na potjernicu za različite stvari od kojih je naveo do transporta do zatvora
Zbog kršenja pravila skida se biografija igraču ID: 4674 Approved - Lična biografija | Milovan Krstic | 4674
Volio bih da se provjeri kako neki od navedenih igrača koji greše nebi imali na sebi fake ID ( šminka u FIB )
Greše 3+ clanova FIB organizacije
 
Last edited:

Shababs

Player
Player
Joined
Oct 29, 2022
Messages
220
Na početku POV-a oko 2. minute mi je jako secnula igrica kada me je fibovac vodio do auta mislio sam da cu crash, ali je nastavilo da radi normalno
3:35 s --> 46007 MG
4:31 --> 28253 PG
5:53 --> 28253 MG ID ( lika ude u garažu s maskom i ovaj zna ko je i sta je )
Kasnije 3 čovjeka odjednom me pretražuje hvataju me po 2 m udalj
NonRP --> vise državnih službenika iz FIB-a se ponaša neozbiljno i nedovoljno za svoj karakter za roleplay u sred hapšenja oni se tamo gledaju ko je ljepši pa di to ima, smijeju se itd.
MG --> svatko ima masku ali to njih ne sprečava da znaju ko je ko ispod tih maski
9:35 - do kraja hapšenja --> 28253 nije pročitao mirandu prava koja je obavezna da se čita svakom sta po tome znaci da je fejlo RP --> FailRP
12:38 --> 4674 G.P. 3.1 Lik koji dolazi odjednom i dere mi se preko zatvora da sam idiot ja ovo smatram kao OOC vrdanje mene kao čovjeka
12:45 --> 4674 P.Z.D. 1.12 ( Pravila za državu ) lik vadi hevi snajper a nema bio na forumu
17:36 --> 28253 FailRP Stavlja me na potjernicu za različite stvari od kojih je naveo do transporta do zatvora
Zbog kršenja pravila skida se biografija igraču ID: 4674 Approved - Lična biografija | Milovan Krstic | 4674
Volio bih da se provjeri kako neki od navedenih igrača koji greše nebi imali na sebi fake ID ( šminka u FIB )
covjek sve objasnio
 

KratosR4ge

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Jun 21, 2022
Messages
19
Sta ovaj napisa....
12:38, 3.1
Naziv Idiot ne bi trebalo da te uvrijedi!
To je stručna doktorska riječ!
Nakon pregleda dokaza i ovog sta si naveo ne mogu ni ja da kazem da nisi 😉
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Ja imam licnu bio da koristim hevi, nisam koristio u organizacijske svrhe vec mi je ostao u rancu, desio se misclick jer sam hteo pancir da stavim, s toga, nek ti je sa srecom nabijanje warna, krivo ti sto tvoj npc FIB nije uspeo, nije ni moj pa ne namestam warnove nikome.
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,772
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite validan POV (POV je snimljen preko POV a)
Imate rok 8 sati​
 

Dejan Solejic

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
265
Bas ste jadni,
Prvi uzeo fib, sam sebe disbandao nepoznavanjem pravila i lošim liderskim sposobnostima.
Drugi koji ovde nekog srami ima bl za lidere zbog svojih nacionalističkih izleta, e moj carlo tebi je izgleda najteze sto državljanka Srbije uspešno vodi fib 2 mandata.
Jel imate vi život, sunce, leto, bazen, more prijatelje?
 

joleks

Player
Player
Joined
Jun 17, 2023
Messages
71
tefo, da znas, taj 28253 je banovan, ovaj u FIB-u je vjv iso mjenjat ID
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
Bas ste jadni,
Prvi uzeo fib, sam sebe disbandao nepoznavanjem pravila i lošim liderskim sposobnostima.
Drugi koji ovde nekog srami ima bl za lidere zbog svojih nacionalističkih izleta, e moj carlo tebi je izgleda najteze sto državljanka Srbije uspešno vodi fib 2 mandata.
Jel imate vi život, sunce, leto, bazen, more prijatelje?

🌊🌊 ?
 

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
Druze koji te ovo vec put da kacis FIB, covece svi su svesni da je tb samo stalo da nabijes warn FIB i da to vec po koji put pokusavas, dojadio si svima vise sa ovim, mislim ako ce tebi to dati neku satisfakciju ili ti ulepsati zivot slobodno onda uzivaj
Javi im se za slobodan termin


Slika3.jpg
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom