Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Fear RP LTA MG Possible cheats I 7951 26475

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14436
Players nickname
Mike Trouble
Suspect ID
7951 26475
Date of violation
Jul 30, 2023
Time of violation
18:06
Proofs
https://youtu.be/V8EQpfo-qMU

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite POV od početka pa do kraja situacije ( POV 1 min+ ).
    Imate 6 sati da dostavite POV.
NAPOMENA: Svaki OFF-TOPIC na ovoj žalbi biti će kažnjen.
 

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Ja sam id 7951 ovako da objasnim sitoaciju to je paketic nema tu sta sam odradio lta moro sam ic puklo mi je nema lta a ti si odradio mg na disc pricas a id 26475 imao je bug da mu pisalo green zona i jr cekao admina a vi ste tako napacena deca i ste bili silovani dok ste bili mali pa bniste ga teli saslusat da vam objasni sitoaciju a meni je puklo te sam se vratio posle 2min
 

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Ti si me ubio nit me mos robat nit nista jer je paketic i + nisi brojao samo ste pucali tkd nema sta da pricamo stavi pov de si brojao 5sec ajde
 

Djordje Ops

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
67
Ja sam id 7951 ovako da objasnim sitoaciju to je paketic nema tu sta sam odradio lta moro sam ic puklo mi je nema lta a ti si odradio mg na disc pricas a id 26475 imao je bug da mu pisalo green zona i jr cekao admina a vi ste tako napacena deca i ste bili silovani dok ste bili mali pa bniste ga teli saslusat da vam objasni sitoaciju a meni je puklo te sam se vratio posle 2min
Nemoj plakati
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Greške nisu ispravljene u zadatom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom