Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30705
Players nickname
Fixon Gottii
Suspect ID
21425
Date of violation
Jul 31, 2023
Time of violation
01:13
Proofs
https://streamable.com/xtpr4w

Anonimous

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
8
Do kada ce ovaj da prolazi ovako?
Lik je malo malo reportan za cit i admini to misle da je normalno umjesto da ga pc checkaju
 

tarikpoint

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
77
ma druze bmk za mene je citer i tjt,hvala bogu pa meni ne unistava igru ako misli da je zanimljiv aj z
Ne mislim ja da sam zanimljiv, samo mislim da sam toliko bolji od vas da ne mozete podnjeti pa reportate kad vas ubijam kad ste open. A iskreno mi se i cini ko da ti unistavam igricu samim time sto crtas neke skice da dokazes nesto nepostojece. 😂
 

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
503
Ne mislim ja da sam zanimljiv, samo mislim da sam toliko bolji od vas da ne mozete podnjeti pa reportate kad vas ubijam kad ste open. A iskreno mi se i cini ko da ti unistavam igricu samim time sto crtas neke skice da dokazes nesto nepostojece. 😂
ja imam pravo izneti svoje misljenje to sto se ti palis na to nisam ja kriv,ja sam rekao svoje gg za tebe sto si bolji od nas reci svojim drugarima iz skole da si bolji ma svima reci okaci na instagram da si bolji zabole me k samo ti rokaj uzivaj dok mozes
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom