Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
35127
Players nickname
Emir Frantelli
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 31, 2023
Time
11:30
Proofs
///

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
Postovanje, pricao sam sa administratorom Pekijom i rekao mi je da se javim Abrahamu, Muji ili da postavim zalbu na forum, uglavnom 2 citera su mi upala na oba naloga promjenili sve podatke da nemam pristup svojim nalozima, pa sam bio primoran da okacim zalbu na oba svoja naloga na forum kako bi dobio ban da ih sprijecim kako bi upravljali mojim nalozima. Uglavnom tada sam igrao na Rockstaru ( tamo sam imao kupljen GTA ) i sada sam kupio na steam. Administrator Peki mi je rekao da je jedini ispravan nacin da se vama javim i da mi vi pokusate unbanovat Main acc.
ID na main acc: 35127.
 

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
Na razmatranju
Kontaktirajte tehnicku podrsku za reset vasih podataka u medjuvremenu.
Postovanje, technical support mi je promenio podatke o nalogu i sada imam sifru i novi gmail, samo jos trebate postovanji Mujo Simba da me unbanujete akaunt i to je to, ja se zahvaljujem i pozdravljam vas, ugodan ostatak veceri vam zelim!
 

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
Na razmatranju
Kontaktirajte tehnicku podrsku za reset vasih podataka u medjuvremenu.
Pozdrav postovani Mujo Simba samo da pitam jesteli razmotrili situaciju, ostalo je samo na vama da me An-banate. Pozdrav i ugodna veze zeli vam Masa I Medo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom