Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
10814
Players nickname
Kivi Black
Suspect ID
89; 123
Date of violation
Jan 29, 2022
Time of violation
22:05
Proofs
https://youtu.be/RzpbtMN21t8

Kivi70

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
13
Stajao sam u dvoristu svoje kuce i otvarao battlepass kutiju, kad sam se popeo na krov posle, tu su bila 3 lika koji su me ubili bez ikakvog razloga.
Trecem liku se ne vidi ID u videu. Cist RDM, nisu nista ni rekli ingame.
 

Pera Black

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
13
Stajao sam u dvoristu svoje kuce i otvarao battlepass kutiju, kad sam se popeo na krov posle, tu su bila 3 lika koji su me ubili bez ikakvog razloga.
Trecem liku se ne vidi ID u videu. Cist RDM, nisu nista ni rekli ingame.
Bilo bi smesno da nam se ovo ne desava STALNO, molim administraciju da ovo resi sto stroze je moguce, jer prevazilazi sve granice normale da nam uskacu ovako i da pucaju po svima samo da bi se videli na Mudjinom strimu mozda nekad.... jadno
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
 

Kivi70

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
13
Evo duzi POV, na pola videa dok gledam Battlepass se cuje rafalanje.
Jasno se vidi da kad smo dosli nikog nije bilo kod nase kuce, od dodatnih dokaza mogu jos duzi POV da okacim ali to nije relevantno za datu situaciju. Jednostavno su usli sa zadnjeg ulaza verovatno i ubili nenaoruzanog civila na njegovom posedu.

 

Sava

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
15
pisem umesto id 123 zato sto je dobio ban na forumu.Do toga je doslo zato sto smo imali RP razlog da pucamo familiju ''Cygani'' preko-puta koja je pucala i nas (isto sa rp ralogom)... kada smo videli da nam neko dolazi iza ledja, mislili smo da je to neko iz njihove familije i da pokusava da dodje sa ledja da nas ubije (zato smo ga mi ubili)... On je mogao da nam pridje i kaze ne pucajte ili slicno a nije to uradio tako da nismo mogli da znamo da li je iz familije skim smo se pucali ili neki random lik. Ja sam mu se ingame izvinuo i rekao da nismo znali da nije u njihovoj familiji i da smo ga zato ubili...
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID (123) dobit će kaznu za (RDM)
  • ID (89) dobit će kaznu za (RDM)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom