Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
36958
Players nickname
Mihailo Gambo
Suspect ID
32369
Date of violation
Aug 2, 2023
Time of violation
22:48
Proofs
https://prnt.sc/I63XLPJTYszN

Dzonii Escobarr

Player
Player
Joined
May 1, 2023
Messages
24
Druze okaci ceo pov sta ste radili, bio sam tu usli su u pumpu i razneli sve nas i krenuli da provociraju i da broje doktorima na pumpi, a pre toga beating.. Molim administraciju da trazi ceo POV, Hvala!
 

Raymond Osama

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
20
Gospodin moze da postavi kontra POV ako mislite da namestamo ban, ne znam sta se mesas tamo gde ti nije mesto. I da sam prekrsio pravilo on nema prava da me vredja.
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Kao prvo nismo se mi skucali u pumpu kao drugo ovo je ooc vredjanje i za to treba biti kaznjen a kakav pov za ooc vredjanje u cheatu
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
A i da je prekrsio pravilo ti okaci pov ako imas a ne da vredja u cheatu ne mozes ti da trazis pov za ooc vredjanje u cheatu vi ako imate pov vi okacite
 

Dzonii Escobarr

Player
Player
Joined
May 1, 2023
Messages
24
Gospodin moze da postavi kontra POV ako mislite da namestamo ban, ne znam sta se mesas tamo gde ti nije mesto. I da sam prekrsio pravilo on nema prava da me vredja.
Zato i kazem… Postavi ceo POV da se vidi sta si radio, kako se brojite doktorima na pumpi i provocirate i naravno beating.. Niste nas pustili da idemo na reid
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
to nema nikakve veze opet ti kazem ovo je bilo ooc vredjanje kakav pov ti treba za to,nauci te pravila pa onda kacite
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite POV na kojem se vidi igrac sa tim ID
Imate rok 18 sati​
 

Raymond Osama

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
20
Evo slika koja nije objavljena na in-grand i nije objavljena uopce na serveru. Moze da se vidi u pozadini na podu, umro je jer se neki lik skucao u pumpu ne znam ko je.

 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Ma vidis da ne znaju nista nego cisto da stave nesto
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom