Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved MASSIVE RDM - nemam id, molim da procitate prvu recenicu u zalbi.

Status
Not open for further replies.
Your ID
1703
Players nickname
Nikola Ali
Suspect ID
1
Date of violation
Jan 29, 2022
Time of violation
23:37
Proofs
https://youtu.be/Si8QDadKdbY

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
-ID nazalost nisam uhvatio jer su nas pobili odma ali znam da se moze vidjeti u logovima kod vas u tocno to vrijeme da je cca 6 7 nasih ubijeno i da mozete provjeriti koja su porodica zbog warna. hvala.
-navedeni id 1 NIJE povezan ali moram ispuniti polje pa zato!

Postovanje,

Massive rdm, vidi se da nas ubijaju ispred kuce kad ja stojim afk i sredjujem video za zalbu. Istih par likova sa snimka je doslo taj dan 4 do 5 puta i ubijalo nas.
Znam id od likova koji rade ista sranja u krug i koje ja znm da su bili s njima 100% ali nemam video za to u ovoj zalbi. Ako treba navest cu ih dolje u odgovorima.

Najlijepse vas molim da se sredi ovo i da stvarno ovo sagledate ozbiljno jer nam unistavaju cijeli rp iz dana u dan zbog oc situacije od prije koji dan.


HVALA!

 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • (Dostavite snimak u boljem kvalitetu)
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
msm da ti kaze da stavis taj video a ne da snimas taj dio videa jer se nista ne vidi.
nisam snimio taj video vec sam bio afk editovao taj video drugi, a onda su me ubili kad sam afk i to radim in game pogledajte do kraja snimak
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID (817) dobit će kaznu za (RDM)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom