Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42660
Players nickname
LiL Ivano
Suspect ID
2734 42426 1754
Date of violation
Aug 3, 2023
Time of violation
17: 26
Proofs
https://youtu.be/tcx3yMV0-_4

LiL Ivano

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
27
za pocetak da se oglasim pored ovih doticnih gospodina koji su prekrsili pravila.
Ja i moj prijatelj isli smo iz zatvora i zaustavila nas je policji na "granici"
Ja sam poslusao njihov zahtejv i izasao da me pretresu i da rijese sto trebaju kod sebe nista ilegalno nisam imao te nisam nista prekrsio da me vode u zatvor
Nakon tog pisu mi kaznu dok sam u auto i poternicu takoder. Nisu mi uzeli pasos da znaju kako se zovem te mjesanjem ic i oc razgovroa mi pisu kaznu. Mislim da trebte vidtjet sta ovi momci rade za ubudcue i nek budu sankcionisnai hvala :) i za ovo sto sam se prodero sam dobio kaznu tako da ono
 

Pele

Player
Player
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
3.1 Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno | Utišajte 180 minuta ili zabranite do 7 dana.
 

LiL Ivano

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
27
Sa obzirom da je tvom prijatelj pokusao da te dovrsi i pucao je na nas, smatras se saucesnikom.
a stu me tovj prijatelj vuce dok ima pusku u ruci niste me ni trazili pasos preko pd si mi napiso kaznu bajo nisam ja kriv sto ti krsis pravila i nerviras ljude in game
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
133
znaci kada je tu lik prekrsio 2.26 ????? lik je izaso iz auta i slusao sve, sta god ste mu trazili je ucinio i poslusao vas, a za 3.6 kada vas je on pucao ??? nije lik imao ni oruzije kod sebe
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
133
trebate disband da dobijete za ovo a ne warn, koliko ste neprofesionalni i neozbiljni i ne znate radi svoj posao ........
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
133
Sa obzirom da je tvom prijatelj pokusao da te dovrsi i pucao je na nas, smatras se saucesnikom.
znaci ja sam pobjegao i vi ste ga vezali, a lik vas je slusao i krenuo podic ruke, stvarno zalosno za ovu organizaciju, kako je to prije nekad bilo, profesionalnost i disciplina a ne komedija kao sada
 

Andrej Cash

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
39
znaci ja sam pobjegao i vi ste ga vezali, a lik vas je slusao i krenuo podic ruke, stvarno zalosno za ovu organizaciju, kako je to prije nekad bilo, profesionalnost i disciplina a ne komedija kao sada
Mislim da je zalosno to sto si ti uradio LTA i sada se oglasavas.
 

Andrej Cash

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
39
znaci kada je tu lik prekrsio 2.26 ????? lik je izaso iz auta i slusao sve, sta god ste mu trazili je ucinio i poslusao vas, a za 3.6 kada vas je on pucao ??? nije lik imao ni oruzije kod sebe
Napisana mu je kazna ucestvovanje u 3.6 pogledaj malo pa onda komentarisi
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
133
Napisana mu je kazna ucestvovanje u 3.6 pogledaj malo pa onda komentarisi
A na koji je on to nacin ucestvovao u nepocinjenosti i napadaju na sluzbeno lice? Na kojem to nacinu? Na nacinu sto je izaso iz auta i krenio dic ruke?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom