Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42660
Players nickname
LiL Ivano
Suspect ID
2734 42426 1754
Date of violation
Aug 3, 2023
Time of violation
17: 26
Proofs
https://youtu.be/tcx3yMV0-_4

Andrej Cash

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
39
za pocetak da se oglasim pored ovih doticnih gospodina koji su prekrsili pravila.
Ja i moj prijatelj isli smo iz zatvora i zaustavila nas je policji na "granici"
Ja sam poslusao njihov zahtejv i izasao da me pretresu i da rijese sto trebaju kod sebe nista ilegalno nisam imao te nisam nista prekrsio da me vode u zatvor
Nakon tog pisu mi kaznu dok sam u auto i poternicu takoder. Nisu mi uzeli pasos da znaju kako se zovem te mjesanjem ic i oc razgovroa mi pisu kaznu. Mislim da trebte vidtjet sta ovi momci rade za ubudcue i nek budu sankcionisnai hvala :) i za ovo sto sam se prodero sam dobio kaznu tako da ono
A MG-a sa nase strane nema nego samo sa tvoje gde si pricao warn i sve to a tb je kad si bio vezan i pre nego sto je ovaj tvoj drug krenuo da puca ona je po rpu tb zavukla ruku u dzeb i izvukla pasos
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
133
A MG-a sa nase strane nema nego samo sa tvoje gde si pricao warn i sve to a tb je kad si bio vezan i pre nego sto je ovaj tvoj drug krenuo da puca ona je po rpu tb zavukla ruku u dzeb i izvukla pasos
nije mu niko zavuko ruku, ne vidi se nista u chatu
 

LiL Ivano

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
27
A MG-a sa nase strane nema nego samo sa tvoje gde si pricao warn i sve to a tb je kad si bio vezan i pre nego sto je ovaj tvoj drug krenuo da puca ona je po rpu tb zavukla ruku u dzeb i izvukla pasos
nisi ti dobro decko
 

Ivan Sivi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 18, 2021
Messages
133
Pricala je

Nakon pregleda dokaza,trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu

POV nije od samog pocetka situacije,te stoga zahtevam POV od samog pocetka
Imate rok 12h da dostavite POV
Nije se snimilo od pocetka, na pocetku situacije gospođa je rekla da se zaustavimo na sto smo se zaustavili, kolega je izasao iz auta, ja sam stao sa strane te pobjegao...
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
201
I pored toga sto momak nema citavu situaciju od pocetka MISLIM DA JE POLICIJA NAPRAVILA 20 PREKRSAJA ,i nije fer da se on kazni za sve ,a ovi neznalci su razlog zasto drzavne organizacije opstaju 7 dana svaka ... tuzno i zalosno .
 

Andrej Cash

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
39
I pored toga sto momak nema citavu situaciju od pocetka MISLIM DA JE POLICIJA NAPRAVILA 20 PREKRSAJA ,i nije fer da se on kazni za sve ,a ovi neznalci su razlog zasto drzavne organizacije opstaju 7 dana svaka ... tuzno i zalosno .
Decko je kaznjen jer je psovao sve sto je stigao nisi upucen a ne znam tacno na koje preksraje mislis
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
I pored toga sto momak nema citavu situaciju od pocetka MISLIM DA JE POLICIJA NAPRAVILA 20 PREKRSAJA ,i nije fer da se on kazni za sve ,a ovi neznalci su razlog zasto drzavne organizacije opstaju 7 dana svaka ... tuzno i zalosno .
Ti postavi prijavu za jednu od tih organizacija, uzmi pa cemo videti kako ces je voditi
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
201
Ti postavi prijavu za jednu od tih organizacija, uzmi pa cemo videti kako ces je voditi
Nikad u zivotu nebi vodio organizaciju kidova i neznalica koji svake druge sedmice mijenjaju lidera ,i to je cicnjenica, nisam rekao da malac ovaj nije kriv nego da su ovi sto su ga hapsili napravili minimalno 5 prekrsaja.Zbog bahatog i neznalacnog ponasanja policije niko je u drzavi nepostuje u najmanju ruku smijurija i cirkus.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom