Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Fail FearRP, HQ , KillRP , PowerGaming | ID 16790

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16222
Players nickname
Dzoni Shelby
Suspect ID
16790
Date of violation
Jan 29, 2022
Time of violation
21:00
Proofs
https://youtu.be/WTis4w0aYjA

Karinho

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
22
Dobro vece gospodo, kao sto sam naslov naglasava, gospoda iz organizacije cije smo panele pokusali da ukrademo prekrsila su vise pravila samog RolePlay-a.
Ne zanima me sto sam po verovatno 10-15 godina stariji i da li su to deca neka ili ne , odrzavam konstantno postovanje istih prema svima kao ravnopravnima meni samom jer kao sto svi znamo igramo RolePlay igricu sto ocigledno vecina ne postuje a admini da li ne reaguju zato sto imaju i previse slucajeva raznih ili zbog nemarnosti ne zelim komentarisati.

Naime , dok su ljudi iz moje organizacije "ustekani" cekali da istece vreme za gore spomenute panele, trojica momaka se pojavilo. Kada smo ih primetili naveli smo da imamo gopro kamericu i da im je oduzet svaki vid komunikacije pri cemu im napominjemo da odrade fearRP i da to radimo iskljucivo zbog uzimanja panela kada istekne vreme, znaci nije bilo nikakvog "robovanja" odnosno pljacke samog lica. Ta tri gospodina su odmah pocela da beze nizbrdo i bez ikakvog fear rp-a su cak i kasnije napisala pogrdne reci i to dok smo svi bili pored admina (na koje admin nije obracao paznju). Takodje bih hteo da skrenem paznju na to da to nije prvi propust admina i da cete u videoklipu primetiti gde jedan momak iz druge oranizacije (nakon sto su izveli KillRP) ispred admina i svih nas prisutnih pokupio panele! Sto je sramno i za tu organizaciju i za admina ,a ja ne znam ni kako ta dela okategorisati...

Naposletku (napad je najbolja odbrana) se momci iz druge organizacije bune kako je na njih prvo pucano, sto naravno mozete videti u klipu gde se jasno vidi da paljbu i prve metkove njihov revolver izbacuje.

Mislio sam da ce me mrzeti da ovo sve kucam i pisem , ali sam ogorcen sto sve vise dobijam osecaj da gubim vreme u gradu, jer naizgled "niko ne radi svoj posao kako treba" i da vecina njih dnevno barem 2-3 pravila neispostuje (ovo je izvucen prosek dosadasnjeg iskustva). Da jos jednom napomenem da ovo nije prvi put da se desava nepravda prema meni i mojoj organizaciji i da je najvise to rezultat ove zalbe jer jednom mora stati!

Hvala na izdvojenom vremenu da procitate moju zalbu, nemam za cilj nikakve kazne za gospodu sa druge strane i admine to je na vama da odlucite ali zelim da pojacate malo postovanje prema svom serveru i svojim igracima, prijatno vece zelim.

EDIT: Ima vise ID-a
 
Last edited:

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe​
  • (Ispravite Naslov)
Imate 12 sati da ispravite ove greške
 

Luka Bunzo

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
13
Dobro vece gospodo, kao sto sam naslov naglasava, gospoda iz organizacije cije smo panele pokusali da ukrademo prekrsila su vise pravila samog RolePlay-a.
Ne zanima me sto sam po verovatno 10-15 godina stariji i da li su to deca neka ili ne , odrzavam konstantno postovanje istih prema svima kao ravnopravnima meni samom jer kao sto svi znamo igramo RolePlay igricu sto ocigledno vecina ne postuje a admini da li ne reaguju zato sto imaju i previse slucajeva raznih ili zbog nemarnosti ne zelim komentarisati.

Naime , dok su ljudi iz moje organizacije "ustekani" cekali da istece vreme za gore spomenute panele, trojica momaka se pojavilo. Kada smo ih primetili naveli smo da imamo gopro kamericu i da im je oduzet svaki vid komunikacije pri cemu im napominjemo da odrade fearRP i da to radimo iskljucivo zbog uzimanja panela kada istekne vreme, znaci nije bilo nikakvog "robovanja" odnosno pljacke samog lica. Ta tri gospodina su odmah pocela da beze nizbrdo i bez ikakvog fear rp-a su cak i kasnije napisala pogrdne reci i to dok smo svi bili pored admina (na koje admin nije obracao paznju). Takodje bih hteo da skrenem paznju na to da to nije prvi propust admina i da cete u videoklipu primetiti gde jedan momak iz druge oranizacije (nakon sto su izveli KillRP) ispred admina i svih nas prisutnih pokupio panele! Sto je sramno i za tu organizaciju i za admina ,a ja ne znam ni kako ta dela okategorisati...

Naposletku (napad je najbolja odbrana) se momci iz druge organizacije bune kako je na njih prvo pucano, sto naravno mozete videti u klipu gde se jasno vidi da paljbu i prve metkove njihov revolver izbacuje.

Mislio sam da ce me mrzeti da ovo sve kucam i pisem , ali sam ogorcen sto sve vise dobijam osecaj da gubim vreme u gradu, jer naizgled "niko ne radi svoj posao kako treba" i da vecina njih dnevno barem 2-3 pravila neispostuje (ovo je izvucen prosek dosadasnjeg iskustva). Da jos jednom napomenem da ovo nije prvi put da se desava nepravda prema meni i mojoj organizaciji i da je najvise to rezultat ove zalbe jer jednom mora stati!

Hvala na izdvojenom vremenu da procitate moju zalbu, nemam za cilj nikakve kazne za gospodu sa druge strane i admine to je na vama da odlucite ali zelim da pojacate malo postovanje prema svom serveru i svojim igracima, prijatno vece zelim.

EDIT: Ima vise ID-a
Vi radite RDM cekate u njihovom dvoristu i ubijate ih sam sebe prijavio rofl
 

Ghosty996

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
52
Vi radite RDM cekate u njihovom dvoristu i ubijate ih sam sebe prijavio rofl
Koji RDM sine je u pitanju??? Ispostovan je svaki vid RP-a sa nase strane....a vama je krivo sto vam vec treci dan za redom krademo baterije,jer normalno da cemo da krademo kad stalnlo postavljate na isto mestoo.(ovo ti pricam ako si clan njihove familije ako nisi izvini) Prva stvar niko od vas nije ispostovao FearRp nego krenete da trcite kao ludaci da odete po pusku ,druga stvar oduzimamo vam komunikaciju odjednom svi dolaze u kucu ma da vazii....imate telepatske moci pa znate sta se desava jel to.Krijemo se iza zida vi naravno da nam vidite ID iznad glave a inace se ne vidimo i odmah nisanis tamo gde sam....kako u real lifu vidis nekoga da je tamo ako ga ne vidis objasni ???? Uglavnom nista ne bi bilo da nije neki od njih pokupio 4 panela dok se raspravljalo sa Adminom "Jerry Thompson" imam sliku da je on bio tu kao admin.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Brate
Em sto si editovao video na max + vi nema sta da govorite dizi ruke jos u tudjem posedu
Nemate ni pravo da mu oduzmete komunikaciju
Takodje se na ovom tvom videu ne vidi nista
Ne vidi se ni 10% cele situacije
Ja sam lider te familije imamo pov poslacemo ako bude trebalo
Takodje ste prvi ubili naseg coveka u dvoristu
I briga me za 3, 4 baterije to je 30k
Ako ti tolko trebaju pare reci poslacu ti 200k
I dosli ste 15 min pre pljacke banke kada treba da se opremamo i vi mislite nece niko doci do kuce lagano cete vi da kradete
 
Last edited:

Karinho

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
22
Ja sam samo skratio onu svadju sa adminom jer covek nema pojma sta ga je snaslo gde 15 ljudi prica u glas. Druga stvar je da pre nego sto se bilo sta uradi pita se admin. Postoji dokaz gde je vlasnik nase organizacije pitao admina da li mozemo da krademo panele i kako se to sme izvesti. Sto se mene tice mene je apsolutno briga da li cu danas igrati igrice ili biti zivotno produktivniji, ali ovde svako izvrce pricu na svoju stranu. Da ne spominjem da vecina admina koje sam ja sreo nema pojma gde su dosli i cemu sluze, plus sto zaobilaze pravila i sami. Juce na nekom threadu bata popi demorgan nepravedno znaci covek uopste nije kriv po pravilniku i koga boli briga... A i u ovoj situaciji je admin dosao previse brzo i nije apsolutno obratio paznju na ono sto se radi ispred njega kada sam vec kod toga. Treba kazniti i admina i nas i vas i pola ovog servera verovatno ali sve se svodi na jedno. Ocajni ste ko god bio vlasnik servera. Sram vas bilo eto cika nesto da kaze.
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Video dokaz ne sme biti editovan/trimovan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom