Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43103
Players nickname
Petar Baron
Suspect ID
38735
Date of violation
Aug 5, 2023
Time of violation
16:08
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=7vIcfUHoJJA

Aleksanar

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
224
Poštovana administracijo,

danas me uhapsio SAHP po Zakoniku oni me na ovom mjestu nisu smjeli uhapsiti Slika . Nisu mi pročitali prava koja imam , Zamolio bih vas također da obratite toksično ponašanje od strane igrača 38735 tako što ljude naziva džumarama i raznim drugim pogrdnim nazivima što stopostotno krši pravilo 6.4 Zabranjeno je igrati lošu stranu zaposlenika državnih struktura (na primjer: loš policajac, političar) bez biografije RP -a. | UPOZORITI . Poslije toga drugi član SAHP-a mi daje potragu od 2 zvijezde i kao razlog navodi broj 3 . Šta znači broj 3 kao razlog ? .
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Radar je bio upaljen

Stajali smo i krenuli za tobom

Nije tvoje da meni govoriš kako cu ja da radim i da odbijaš moja naredjenja



Trebaš malo i da rp-aš

Koliko si ti fin prema policajcu toliko je i on fin prema tebi

Ovaj moj rad je cist dokaz profesionalnosti sluzbenog lica , i suzbijanje kriminala

Da se zna kada te policijski sluzbenik zaustavi da ne trebaš da pametujes nego da imaš nekakvog straha od zakona


Cao zdravo
 
Last edited:

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
126
Razlog broj 3 je greska dobio si 2 zvezde po pravilo, to nista nije znacilo.
 

Aleksanar

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
224
Radar je bio upaljen

Stajali smo i krenuli za tobom

Nije tvoje da meni govoriš kako cu ja da radim i da odbijaš moja naredjenja



Trebaš malo i da rp-aš

Koliko si ti fin prema policajcu toliko je i on fin prema tebi


Cao zdravo
Radar je bio upaljen, kakve to ima veze sa lokacijom zaustavljanja ? Nemate dozvolu od guvernera da zaustavljate na lokalitetu zove LSPD-a pogotovo ako je tu LSPD. Kršite zakonik grada a to je FAIL RP , kao i ne čitanje mirande prava. Ja RP-am kriminalca biznismena i mogu da se ponašam u nekim situacijama bezobrazno, a ti kao državni službenik bez biografije moraš da se ponašaš kulturno i sa poštovanjem, ja imam pravo da te vrijedjam po RP-u dozvoljenom, a ti mene nemaš ako nemas biografiju, a ja tebe ako uvrijedim imaš pravo i da me uhapsiš . Ponašaš se kao divljak i ne znam samo kako te mogu držati još u SAHP-u . Ti si za nekog genga, nije za tebe state org.
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Radar je bio upaljen, kakve to ima veze sa lokacijom zaustavljanja ? Nemate dozvolu od guvernera da zaustavljate na lokalitetu zove LSPD-a pogotovo ako je tu LSPD. Kršite zakonik grada a to je FAIL RP , kao i ne čitanje mirande prava. Ja RP-am kriminalca biznismena i mogu da se ponašam u nekim situacijama bezobrazno, a ti kao državni službenik bez biografije moraš da se ponašaš kulturno i sa poštovanjem, ja imam pravo da te vrijedjam po RP-u dozvoljenom, a ti mene nemaš ako nemas biografiju, a ja tebe ako uvrijedim imaš pravo i da me uhapsiš . Ponašaš se kao divljak i ne znam samo kako te mogu držati još u SAHP-u . Ti si za nekog genga, nije za tebe state org.
Pocetak autoputa je sahpova teritorija

Citav lijevi i desni autoput kontroliše SAHP

Ti bi da vrijedaš sluzbeno lice a da on šuti hahaha

Đumara je naziv za lijepog i poslušnog momka hahahha

Nemoj ti meni pravila svega ti


Tacno se na kamerici vidi kako sam ti poslao zahtjev za zaustavljanje na 190 ti me lažes kako si 120 išao

I tražiš da ti to pokažem , praviš me budalom i kasnije nazivaš tupanom

Uhapšen si za vrijedjanje sluzbenog lica i nepostivanje po naredbi

Vidjet ceš sta ce ti ADMINISTRACIJA odgovoriti na tvojoj zalbi


Sve i da smo te u sred grada zaustavili tvoja duznost je da staneš i postupiš po naredbi a ne da pitaš kako te ja zaustavljam i gdje je moja ovlast

Sve da smo dobili ovlast od LSPD-A na njihovoj teritoriji , moja duznost nije da te to obavjestim niti da ti odgovaram na takva pitanja , nego da postupiš po naredbi kada te zaustavi bilo koje sluzbeno lice


Dosta mi je vas sto non stop ispitujete policajce kako oni da rade , bejtujete ih gdje god ih vidite i isto tako nemate nikakav strah od policije


Ja sam tu da ti dokazem i pokazem kako policija radi svoj posao

U ime San Andreas Highway Patrol i ostalih organizacija
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
3,003
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Bile su 2 osobe od iste organizacije - za warn potrebno 3.​
  • Nije utrvđena ni jedna greška tokom vašeg hapšenja.​
  • SAHP - SAN ANDREAS HIGHWAY PATROL - stopirani ste na autoput od strane službenika.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom