Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved GP6.22 Kradja iz skladista I ID-40275

Status
Not open for further replies.
Your ID
25467
Players nickname
Faris Federiko
Suspect ID
40275
Date of violation
Aug 5, 2023
Time of violation
15:55
Proofs
https://imgur.com/a/UNSppxn

Faris Federiko

“Hated By Many, Defeated By None”🤷🏽‍♂️🇧🇦
Player
Joined
Oct 20, 2022
Messages
68
Nema sta da komentarisem, bata usao u familiju dobio velik rank i pristup skladistu, pokrao pola stvari i izasao iz familije, nakon toga na nasem diskord serveru od familije banovao vecinu clanova i izasao sa servera. Toliko od mene poz!

POV-2
 
Last edited:

Richard_Tate

Boss
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
159
Nema sta da komentarisem, bata usao u familiju dobio velik rank i pristup skladistu, pokrao pola stvari i izasao iz familije, nakon toga na nasem diskord serveru od familije banovao vecinu clanova i izasao sa servera. Toliko od mene poz!
Naslov promenis u G.P 6.22
 

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
brate nemoj da lazes ti si sviju blokirao na discordu te si pokrao skladiste te si izasao iz fama i ti i tvoj drugar, i nisi nista vratio nemoj da lazes
 

Pinki Grimnir

Player
Player
Joined
Jul 7, 2023
Messages
260
Faris je rekao da ce mom drugu da se vrate auta koja je dao za fam ako ce nekada izlaziti iz fam a on to nije ispostovao.a to za discord nema veze sa IG i nemoze da ima veze sa IG ja krao nisam tkd dzabe kacis.
 

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
ima veze brate jer ti igraci su povezani sa bubicom
i sve si ik blokirao
i sve kickao sa servera
 

Faris Federiko

“Hated By Many, Defeated By None”🤷🏽‍♂️🇧🇦
Player
Joined
Oct 20, 2022
Messages
68
Faris je rekao da ce mom drugu da se vrate auta koja je dao za fam ako ce nekada izlaziti iz fam a on to nije ispostovao.a to za discord nema veze sa IG i nemoze da ima veze sa IG ja krao nisam tkd dzabe kacis.
vidjet cemo u logovima nema da si ti ista vratio u skladiste a pokro si dosta stvari buraz i livo fam, to ti je sto ti je bato, SRDACAN POZDRAV!
 

lovrro

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
148
Ovako se ne moze nista realno napraviti, savjetujem da snimis na kamerici cijele logove pod njegovim IDom gdje pise da nista nije vratio i da je samo izasao iz familije.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom