Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30920
Players nickname
Luka Morningstar
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 6, 2023
Time of violation
02:02
Proofs
https://youtu.be/0kVImQ5Xkwg

Pera Jeftic

Player
Player
Joined
Jul 13, 2023
Messages
14
Evo jos jedan POV znaci dolazio sam da se nadjem sa drugom i u prolazu su krenuli da me pucaju bez ikakvog razloga ja bi zamolio da se igraci kazne i provere hvala jos jednom.
 

Dzonii Escobarr

Player
Player
Joined
May 1, 2023
Messages
24
Ovde se vidi igrac u plavom bugatiju sto gazi i udara i radi neprestano VDM, igracima je odbrojano vise puta, nego igraci bejtaju i vracaju se non stop, i opet masovni MG pricanje na diskordu i ingame, Molim administraciju da zatrazi duzi POV i da se kazni igrac u plavom bugatiju koji bejta i radi VDM, Hvala!
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Kao sto moze da se vidi igrac ima POV, protom neka postavi duzi pov jer je pov 55 sekunde sto nije dovoljno, i neka okaci da se vidi sta je radio 1-2 pre toga i da se vidi da je odbrojano igracu
Svakako i da je pre 2 min odbrojano vi svaki put morate da obrojite igracu a vi niste kao sto se moze videti
 

Dzonii Escobarr

Player
Player
Joined
May 1, 2023
Messages
24
Svakako i da je pre 2 min odbrojano vi svaki put morate da obrojite igracu a vi niste kao sto se moze videti
Ne znam zasto se mesas ako i sam kazes da nisi bio tu… Prvo igrac je u istom vozilu isto obucen ako sam mu odbrojao i vrati se posle 10 s smem da mu pucam jer je to ista osoba. Molim administraciju ako cita ovo da pogleda lepo POV. Hvala!
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
auu aj vi prvo naucite pravila pa onda kacite lepo zato sto nije prvi put ovo da radite i treba da se kazne odredjeni igraci jel se nece nauciti dok se ne kazne
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
Gledaj glupana

Kao on odjednom stao i pocinje paliti snimanje , da nešto on kao snimi

Bejtao ih pola sata , brojano mu 96 puta

Onda iz vedra neba pali snimanje , radi krugove oko njih i kao cudi se sto ga pucaju

Joj djeco mala
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Kaze djeco mala a brat juce napunio 10 god lagan si
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Nakon pregleda dokaza, ne mogu zaključiti žalbu.

Dostavite POV od početka situacije.
Imate 12h.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom