Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28698
Players nickname
Leon Zambada
Administrators nickname
Filip jovicic
Date
Aug 6, 2023
Time
19:40
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/450476/

Leon Bartolozzi

server аdministrаtor
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
153
Kao 1. ja sam posluso zahtev i krenuo sam prema izlazi sve se vidi u povu + imam biografiju gdje imam sposobnost da idem 1v2. Molim nekoga od visih administratora da pogleda i donese odluku. Hvala!
 

Daniel123

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
145
Kao 1. ja sam posluso zahtev i krenuo sam prema izlazi sve se vidi u povu + imam biografiju gdje imam sposobnost da idem 1v2. Molim nekoga od visih administratora da pogleda i donese odluku. Hvala!
Druze puska ti je na glavi bila ti nemas straha takoder radis NLR sto je jedno bitno pravilo a ako je admin pogledao sva 3 pova i procjenio da si prekrsio pravilo smatram da je dobro postupio mada si i ti zasluzio i NLR a ne samo FEAR RP tako da admin nije pogrijesio
 

Leon Bartolozzi

server аdministrаtor
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
153
Fear rp sa biografijom i ako mi jedan lik drzi pusku na glavi, to je isto koda ti robas lika sam i ako lik pobjegne dobije za fear, il na talackoj npr policajca uhvatis ti sam. Necu nista ovde pisat al na discordu sam mu napiso nesto.
 

Daniel123

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
145
Fear rp sa biografijom i ako mi jedan lik drzi pusku na glavi, to je isto koda ti robas lika sam i ako lik pobjegne dobije za fear, il na talackoj npr policajca uhvatis ti sam. Necu nista ovde pisat al na discordu sam mu napiso nesto.
MA da nedaj boze da priznas da si u krivu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom