Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22086
Players nickname
Alex Makedonac
Suspect ID
32925 , 36917
Date of violation
Aug 6, 2023
Time of violation
22:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=RGqec6vEnq8&ab_channel=Makedonac

AlexMKD

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
46
Nudimi da kupim rp tiket nakon sto me pretrazio i video kolko pare imam u rukama , ja mu nudim par puta razmenu koju odbija, a njegov drug mi salje ponudu za cripto za tacno 230.mil, tacno kolku sto imam u rukama. Nadam se da ce administracija da kazni pokusaj skema od ova dva igraca. pozz ;)
 

LaraCroft

Player
Player
Joined
Jun 22, 2023
Messages
2
Dobro vece administracijo i Alex. Na pijaci sam prodavao RP tiket jer mi trebaju hitno pare, ne znam ko je osoba sa kojim si me umesao u ovo delo nit imam veze sa njom. Prvi put sam odbio jer sam pricao sa tobom i drzao N, a drugi put se jasno vidi na snimku da je vreme ponude isteklo. Nakon toga sam ti poslao razmenu i pisalo mi je da imas aktivnu ponudu. Nakon toga sam hteoopet da ti posaljem ali si samo otisao. Smatram da ovde nista pogresno nisam uradio. Ovih slucajeva zaista ima mnogo i meni se isto desavalo. Hvala na citanju.
 

AlexMKD

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
46
Ako je potrebno okacicu celi pov , gde se vidi da me juri po pijac da mi proda rp karta (kripto valuta), a njegov drug trci za njega
 

LaraCroft

Player
Player
Joined
Jun 22, 2023
Messages
2
Nije mi jasno zasto mislis da mi je to drug kad nemam veze sa tom osobom, u bolnici rade isto meni su ponudili kad sam kupovao medkit slusaju kada treba bolnicar da ti posalje i samo puste kripto.
 

Nikola Grateri

Player
Player
Joined
Jun 2, 2023
Messages
82
Dobro vece administracijo i Alex. Na pijaci sam prodavao RP tiket jer mi trebaju hitno pare, ne znam ko je osoba sa kojim si me umesao u ovo delo nit imam veze sa njom. Prvi put sam odbio jer sam pricao sa tobom i drzao N, a drugi put se jasno vidi na snimku da je vreme ponude isteklo. Nakon toga sam ti poslao razmenu i pisalo mi je da imas aktivnu ponudu. Nakon toga sam hteoopet da ti posaljem ali si samo otisao. Smatram da ovde nista pogresno nisam uradio. Ovih slucajeva zaista ima mnogo i meni se isto desavalo. Hvala na citanju.
isto tako ste skemali decka za 11m i nemoj da prodajes suplje price imas srece sto decko nema Pov ali svakako je video tvoj id tako da ne mlati praznu slamu nego uzivaj na bahamima :)
 

Raja Henry

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
26
Nije mi jasno zasto mislis da mi je to drug kad nemam veze sa tom osobom, u bolnici rade isto meni su ponudili kad sam kupovao medkit slusaju kada treba bolnicar da ti posalje i samo puste kripto.
Kakva slucajnost. Ovaj te sigurno prati iz nekog razloga
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Druže, da se meni ovo desilo ko Alexu, našao bi te u RL da se sakriješ u mišju rupu. Balavci mrtvi koji ništa u životu ne znaju raditi osim varati ljude. Samo što je karma čudo pa ćeš umjesto u igrici najebati itekako u RL pa kad ti bude trebalo za zdravlje ili nešto hitno, plakaćeš.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom