Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Brake I 6190, 40559, 47117, 9300

Status
Not open for further replies.
Your ID
19647
Players nickname
Senshi Vacci
Suspect ID
6190, 40559, 47117
Date of violation
Aug 7, 2023
Time of violation
01:58
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=hwzf_sL6xbU

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
372
Stojim na padobranu, nakon cega dolaze 4 lika ID: 6190, 40559, 47117, 9300, izlaze iz auta, niti izdaju zahtev, krecu da broje, nisu ispostovali pravilo od 5 sekundi jer na 5 4 vec krecu da pucaju, iako nisu izdali zahtev ja krecem da ulazim u auto, nakon cega me ubijaju, ne daju mi sansu da udjem u auto a kamoli da krenem i udaljim se sa mesta, ne znam da li je neka familija, molio bi da se to proveri.
 

Nikola Grateri

Player
Player
Joined
Jun 2, 2023
Messages
75
Pod broj jedan covek u roze ti je izbrojao pet sec ti se vrtis u krug i kad te krenuo pucati ti si krenuo da bezis, druga stvar u pitanju je OC vredjanje od strane igraca sto nije i prvi put. Molicu administraciju da odreaguje i kazni ovalne igrace!
5,4 izbrojano ? Nisu u pitanju stotinke nego sekunde kao prvo kao drugo broji jedan lik a ne lik koj puca mada ni taj sto broji nije izbrojao do kraja ...a kao trece covek je krenuo da ulazi u auto a vi ste ga ubili kad je seo u auto .. naucite malo pravila i uzivajte u izi warnu
 

Dzonii Escobarr

Player
Player
Joined
May 1, 2023
Messages
24
5,4 izbrojano ? Nisu u pitanju stotinke nego sekunde kao prvo kao drugo broji jedan lik a ne lik koj puca mada ni taj sto broji nije izbrojao do kraja ...a kao trece covek je krenuo da ulazi u auto a vi ste ga ubili kad je seo u auto .. naucite malo pravila i uzivajte u izi warnu
nemoj da se pravis pametan mnogo… izbrojano mu je 5 sec od strane igraca u rozem, ja sam brojao 5-4 ali nisam pucao, druga stvar pravi se pametan vrti se u krug i kad krene da se puca na njega on ide
 

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
Da cujem ko mi dira Vaccija da gi nateram da nikad ne upale igricu, Sportski pozdravi za familiju koja ruke nemaju u areni
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Porodica Red Angels ce dobiti kaznu za G.P.6.15.-Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
  • ID 19647 ce dobiti kaznu za PG (Pricate dok ste u nesvesti)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom