Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9165
Players nickname
Pacconi Classe
Administrators nickname
Lil Trajko
Date
Aug 8, 2023
Time
13:40
Proofs
https://prnt.sc/DecDPm6lwsbo

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Doticni Trajko me banao za 3.2 nakon što sam pričao s prijateljima na pijaci te nikome psovka nije bila upučena možda sam rekao onako kao ""pa jebemu mater u smislu kako je to moguce ?"" Ja ne znam sta se vise desava sa ovim ljudima? Zelim da me se unbana jel ovo nema smisla vise moglo je biti 180 minuta nit je bila kakva rasprava nit se itko svado niti je ikome ista lose bilo upuceno. Stvarno ne razumijem vise sta radite? Znaci razumio bi da sam se svado s nekim i rekao jebem ti mater ili neke druge psovke ali ovo nema veze s vezom da se samo tako preko one stvari banaju ljudi.


3.2 Roditelje ne treba spominjati u svim chatovima, uključujući glasovne ((((((((((((180 minuta ))))))))))))))) ili zabranite pristup do 7 dana.
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Znaci ako mi je izaslo iz usta nije bilo nikom upuceno moglo me se samo mutirati na 180 minuta.
Jadno.
 

Scarlet Aleyid

Player
Player
Joined
Apr 16, 2023
Messages
48
Momak zasluzuje unban, ja se nadam da ce ga dobiti jer je rekao "jebem mu mater" u smislu neceg pogresnog ili neke ekspresije licne.
Ovo bi trebalo da se regulise ako je moguce da igrac ne dobije ban nego utisanje ili nesto jer nije rekao nista licno nikome..
 

Jaki Panj

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
158
Ovo nije za ban, nije nikome nista licno rekao, to njegovo je znacilo u fazonu ,,glupost,,. Ovo je za mute 180 minuta.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom