Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1270
Players nickname
Don_Hoxha
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 7, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/yZlZFvGJQao

havemercy

Valchiny on top!
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
149
Zahtevam da se ovi igrace provere, imam sumnju da su iz GOV-A ili pd-a. Takodjer su pozvali drugove da nas hapse koje smatram da nemaju korumpiranu biografiju, Sve se vidi u pov-u zahtevam najstroziju kaznu za ovakve ljude. Sve do kad su ovi ljudi na projektu uvek nece biti dobro i prijatno za igru, jer namerno prekrsavaju pravila.... Imajte lep dan.
POV 1:
- ovde ih ubijam
POV 2:
- ovde opet dolaze, zapazite vreme i lokaciju.
Proverite ih opet mislim da su u GOV ili PD...
 

havemercy

Valchiny on top!
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
149
Proverite logove, da vidite da su tad bili u org, jer ce da napuste u medjuvremenu
 

Mihajlo Bengalka

Player
Player
Joined
Aug 30, 2022
Messages
18
Tu se vidi gde sam ja ostao bez svesti, ja NLR nisam uradio moj drug me je podigo stajao sam si gore kao sto je i tebe tvoja frendica podigla nemoj da cutujes snimke pusti ceo snimak da se vidi gde radis MG dok te hapsi PD mi smo njih lepo preko telefona pozvali oni su dosli tu i tebe u hapsili ne razumem, a i u prvi snimak se vidi gde mi dvoica trcimo s revolverima ti ne bezis nemas strah za zivot ne razumem. U tom trenutku sam bio GOV nemam biografiju spremao sam se da izadjem posto idem sad uskoro na letovanje pa me mrzi da kacim odsustvo. Nek rese samo sto brze ovu zalbu.
 

havemercy

Valchiny on top!
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
149
Tu se vidi gde sam ja ostao bez svesti, ja NLR nisam uradio moj drug me je podigo stajao sam si gore kao sto je i tebe tvoja frendica podigla nemoj da cutujes snimke pusti ceo snimak da se vidi gde radis MG dok te hapsi PD mi smo njih lepo preko telefona pozvali oni su dosli tu i tebe u hapsili ne razumem, a i u prvi snimak se vidi gde mi dvoica trcimo s revolverima ti ne bezis nemas strah za zivot ne razumem. U tom trenutku sam bio GOV nemam biografiju spremao sam se da izadjem posto idem sad uskoro na letovanje pa me mrzi da kacim odsustvo. Nek rese samo sto brze ovu zalbu.
HAHAHAHAHAAH, kaznite offtopic!
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno dokaza za G.P 6.7 (NLR)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom