Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11148
Players nickname
Drasko Blackk
Administrators nickname
Don Jeans
Date
Aug 9, 2023
Time
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=8M_NYE4hGAc

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Pre nego da pocnem sa ovim zelim da kazem da nikad nisam voleo da se raspravljam sa administracijom ali ovo sto je ovaj decko uradio je preslo sve mere, Pre svega zelim da objasnim ovaj video. Ja i moj prijatelj/kolega smo uhapsili decka koji je nosio ilegalno oruzije na pijaci gde se u snimku vidi da ga prebacujemo u LSPD za dalje hapsenje. Taj decko ( Najverovatnije prijatelj doticnog admina ), ga je pozvao u toku RP situacije ne znamo ni mi iz kojeg razloga. Kada se vidi da admin speca ( ispod cu vam poslati isecke gde se vidi njegova senka ), on pocinje namerno da krsi pravilo MG gde ga isti admin salje u demorgan na 120 minuta ( bez odobrenja nas da se RP situacija pauzira i da se igrac kazni ), i gde radi KRP i spasava igraca od zatvorske kazne. U tom trenutku ja i moj kolega ga zovemo da se spusti gde nam on kaze da ne vidi u cemu je problem u ovome i govori: " To je do mene koju cu ja kaznu da mu dam". Zamolio bih da se ova zalba dobro razmotri jer koliko sam ja upucen Demorgan za MG se dobija samo zbog Mass MGa a ne zbog jedne reci, tako da bih vas zamolio da dobro poslusate o cemu se ovde radi i da vi odlucite, hvala unapred!

02:33 - Vidi se senka admina
03:45 - Trenutak kada ga je administrator poslao u Demorgan
04:43 - Trenutak gde administrator kaze da je do njega koju ce mu kaznu dati
 

Quart

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
46
Ovako
Mg tokom cele situacije koja nije prilozena od pocetka, g.p 6.17 nigde se ne vidi kako je upaljen pov i kako je ugasen pov + nigde se ne vidi nikakav dokaz da je snimano sa legalnom aplikacijom zatim ovaj 40k id naziva admina budalom sto je g.p 5.3 ban 7 dana i to je sve pricao in game , 11k id ce biti reportovan za doxing, nadam se da ce administrator doneti ispravnu odluku i kazniti ljude koji krse masovna pravila u povu bukvalno self-report, to je to od mene.Lep POZDRAV.
 

Albert Sulejman

https://i.imgur.com/phtHcNI.png
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
213
Lice nerazumem koji ti je problem admin radi svoj posao i poslao ga je zato sto je prekrsio pravilo don je iskusan admin i nije mu prvi put da je u adminima ti sto ga hapsis u privatni auto i na povu se nevidi kako si zapoceo hapsenje i zbog cega isto tako i ti radis ogroman mg i kazes prijatelju da ga provocira kako bi prekrsio pravilo sto se smatra pod baitingom isto tako zbog mga ti ide biografija na odmor
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom