Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44778
Players nickname
Bruno Obama
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 9, 2023
Time
18:04
Proofs
https://imgur.com/a/QdNUj5e

Bruno Obama

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
17
dakle napisao sam zahtjev za unban za pravilo g.p.1.4 koje sam priznajem preksrsio svojim ne znajem da vec imam 2 twinka ali admin pod imenom Mujo Simba napisao je da nemogu dobit unban na twinku kao sto vidite na prvoj slici a pravilo kaze "Trajna zabrana svih računa osim glavnog računa. Glavni račun će dobiti zabranu do 60 dana" znaci po ovom pravilu taj nalog za koji sam trazio unban bi trebao biti perma banan odnosno zauvijek banan, ali kada udem u nalog kao sta vidite na drugoj slici pise mi da mi je taj nalog banan na 60 dana. Trazim objasnjenje na pitanja: kako sam dobio ban od 60 dana na 'twinku' a ne trajnu zabranu i koji mi je main nalog ako mi je ovo twink
 

Bruno Obama

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
17
Takoder jos jedno pitanje je zasto nemogu dobiti unban na nalogu Bruno Obama 44778 ako je banan kao sto pise na 60 dana jer da je twink koji nemoze dobit unban bio bi banan zauvijek a ne na 60 dana
 

Bruno Obama

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
17
Sada mi pise da sam dobio ipak perma ban odnosno da sam zauvijek banan to je bila vjerovatno vasa greska sto mi je pisalo da sam banan na 60 dana ali, koji mi je onda main nalog ako mi je ovo twink?
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,501
Zalba napisana u nepravilnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom