Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
653
Players nickname
Dmitriy Vasiliev
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Jan 30, 2022
Time
16:47
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=8bE27xwFEsw

Dmitriy

Player
Player
Joined
Sep 17, 2021
Messages
53
Approved - MASSIVE RDM - nemam id, molim da procitate prvu recenicu u zalbi. znaci ovdje smo dosli gore na brdo iznad njihove kuce znaci nsita im nismo radili nakon toga se mi zajebavamo samo smo cekali da prvi oni zapucaju na nas i da mi krenemo na njih na ovoj zali tocnije linku nije postavljeno sve i editirano je tako da se ne cuje kako pricaju na discord i kako su oni prvi zapucali, mi ne zasluzujemo warn jer su prci zapucali, nakon te situacije su oni dosli kod nas i pobili nas ali nazalost nismo imali pov jer su bili afk. Na snimku se cuje kako sam reko da ako oni prvi za pucaju idemo na njih cuo se metak od tamo nazalost ja nisam snimio i onda smo krenuli na njih. Molim da se warn makne jer mi nismo prvi zapucali !!!
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Approved - MASSIVE RDM - nemam id, molim da procitate prvu recenicu u zalbi. znaci ovdje smo dosli gore na brdo iznad njihove kuce znaci nsita im nismo radili nakon toga se mi zajebavamo samo smo cekali da prvi oni zapucaju na nas i da mi krenemo na njih na ovoj zali tocnije linku nije postavljeno sve i editirano je tako da se ne cuje kako pricaju na discord i kako su oni prvi zapucali, mi ne zasluzujemo warn jer su prci zapucali, nakon te situacije su oni dosli kod nas i pobili nas ali nazalost nismo imali pov jer su bili afk. Na snimku se cuje kako sam reko da ako oni prvi za pucaju idemo na njih cuo se metak od tamo nazalost ja nisam snimio i onda smo krenuli na njih. Molim da se warn makne jer mi nismo prvi zapucali !!!
Poštovani,

pošto je moja porodica u pitanju, mislim da slobodno prokomentiram u odbranu.

Sam si priznao u ovome gore da radite bait i izazivanje sto se ne smije ("znaci ovdje smo dosli gore na brdo iznad njihove kuce znaci nsita im nismo radili nakon toga se mi zajebavamo samo smo cekali da prvi oni zapucaju na nas i da mi krenemo na njih")

Takodje to sto je tvoj lik rekao da pucaju prvi nije nikakav dokaz posto je to ponovio i 30 sec prije. Vidi se jasno i sa mog snimka da se prvo puca od gore, a tek onda od dole. Vidi se i na tvom snimku da tvoj lik zapuca od dole a moji samo stoje na krovu cak nekoji ni puske nemaju. Smijesno sta pricate. Bejtujete, skacete po dvoristu imam 6 7 snimaka gdje provocirate i bejtujete paznju cijeli dan. Ocita provokacija s tim da tvoj lik skace dole upira pusku unutar naseg dvorista na nase likove i zapuca tek onda moji pucaju. Nema 1 metak prije ovog tvojeg od dole.

A za ovo da sam editirao snimak mogu da dokazem, kako god se moze ako ce trebati, da se to nije desilo. Molim da se laganje adminima na forumu u svoju korist uzme u obzir. video je direktno stavljen iz Nvidia Geforce programa na youtube . Cak ni opis ni naslov nisam skidao da se vidi lepo.

Hvala na saslusanju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom