Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved CR + G.P 6.15 | ID: 45327 + 43055 + 46428

Status
Not open for further replies.
Your ID
28792
Players nickname
Sakib Hraze
Suspect ID
45327 43055 46428
Date of violation
Aug 10, 2023
Time of violation
1
Proofs
https://youtu.be/nD6bd5hNmeY

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
00:07 - CR - ID: 45327
00:38 - G.P 6.15 - ID: 43055 + 45327 (ID: 46428 samoodbrana ali opet je G.P 6.15)
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
Kad već kačiš daj cijeli pov gdje sam prije tvoga dolaska tom lik brojao 5 sekundi kako to može biti G.P 6.15 a ne tu davati pola pova

Želim da Administracija zatraži cijeli pov Jer sam ja prije tvoga dolaska brojo njemu 5 sekundi LP
 
Last edited:

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
Kad već kačiš daj cijeli pov gdje sam prije tvoga dolaska tom lik brojao 5 sekundi kako to može biti G.P 6.15 a ne tu davati pola pova

Želim da Administracija zatraži cijeli pov Jer sam ja prije tvoga dolaska brojo njemu 5 sekundi LP
ja sam objavio cijeli pov, kako ta imam pov gdje si ti njemu brojao?
 

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
roki moj nije to cijeli pov daj cijeli pov valjda ja znam da sam mu brojao i sve prije nego sto ti nisi dosao
KAKO DA TI DADNEM CIJELI POV KRALJINO POGLEDAJ NA POVU GDJE SAM BIO I KAD SAM TE UGLEDAO.
O CEMU PRICAS TI NISAM BIO UOPSTE SA VAMA KAD SI MU TI "BROJAO"
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
u svoju odbranu stavi svoj pov i zavrsi pricu
Nemam sta stavljati pov ja sam brojao 5 sekundi to sto ti podlo hoćeš da meni uvališ zatvor neće ići zahtjevam od Administracije cijeli pov to nije cijeli pov ja sam još prije tvog pova bio izvan auta to sto se na tvom povu ne vidi da sam bio van a šteta ne ide ti da mi prišiješ zatvor do tada LP😊
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
KAKO DA TI DADNEM CIJELI POV KRALJINO POGLEDAJ NA POVU GDJE SAM BIO I KAD SAM TE UGLEDAO.
O CEMU PRICAS TI NISAM BIO UOPSTE SA VAMA KAD SI MU TI "BROJAO"
Pa eto nisi bio s nama i to je istina nisi bio s nama ja sam bio odbrojo 5 sekundi to sto je tvoj pov 2FPS vidljiv šteta ne ide ti da mi prišiješ zatvor i još nešto de barem taj Bandicam aktiviraj a ne da se sramotis😂😂😂
 

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
Nemam sta stavljati pov ja sam brojao 5 sekundi to sto ti podlo hoćeš da meni uvališ zatvor neće ići zahtjevam od Administracije cijeli pov to nije cijeli pov ja sam još prije tvog pova bio izvan auta to sto se na tvom povu ne vidi da sam bio van a šteta ne ide ti da mi prišiješ zatvor do tada LP😊
odakle meni pov kada se vidi na povu da sam tek pokreno snimanje i usao IG, i ako ne dobijes kaznu za G.P 6.15 dobit ces za CR. Ako znas sta je naravno

Pa eto nisi bio s nama i to je istina nisi bio s nama ja sam bio odbrojo 5 sekundi to sto je tvoj pov 2FPS vidljiv šteta ne ide ti da mi prišiješ zatvor i još nešto de barem taj Bandicam aktiviraj a ne da se sramotis😂😂😂
e moj kinderu ti ces meni nesto da pricas, ti da mozes snimao bi ikako
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
odakle meni pov kada se vidi na povu da sam tek pokreno snimanje i usao IG, i ako ne dobijes kaznu za G.P 6.15 dobit ces za CR. Ako znas sta je naravno


e moj kinderu ti ces meni nesto da pricas, ti da mozes snimao bi ikako
To to Vrijeđaj
I BTW stari moj sto nisi snimio cijeli pov gdje sam nakon brojanja ubio momka izbio mu dug i onda medkitom digao obojicu momaka i rekao hvala vam na suradnji 😊 di ti je kraj pova legendo bolje obrisi pov i ne sramoti se
 

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
To to Vrijeđaj
I BTW stari moj sto nisi snimio cijeli pov gdje sam nakon brojanja ubio momka izbio mu dug i onda medkitom digao obojicu momaka i rekao hvala vam na suradnji 😊 di ti je kraj pova legendo bolje obrisi pov i ne sramoti se
kakav kraj pova opet ne znas o cemu pricas, vidis li da si se vratio u grad a ja otisao na autoput. Nisi u zivotu 1€ zaradio po glasu ti se cuje, a nekome seres da aktivira jebeni bandicam :ROFLMAO:
Dzaba se izvlacis kada ces biti kaznjen.
Pozdrav.
🤫🤫🤫🤫
 

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
To to Vrijeđaj
I BTW stari moj sto nisi snimio cijeli pov gdje sam nakon brojanja ubio momka izbio mu dug i onda medkitom digao obojicu momaka i rekao hvala vam na suradnji 😊 di ti je kraj pova legendo bolje obrisi pov i ne sramoti se
Ti si dečko Debil i tebi spasa nema
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
kakav kraj pova opet ne znas o cemu pricas, vidis li da si se vratio u grad a ja otisao na autoput. Nisi u zivotu 1€ zaradio po glasu ti se cuje, a nekome seres da aktivira jebeni bandicam :ROFLMAO:
Dzaba se izvlacis kada ces biti kaznjen.
Pozdrav.
🤫🤫🤫🤫
Pa ja nisam jadnik ko ti da kacim ljude sa pola pova🤣🤣🤣🤣🤣
 

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
Pa ja nisam jadnik ko ti da kacim ljude sa pola pova🤣🤣🤣🤣🤣
ti uopce ne mozes da kacis ljude niti si ikada kacio jer kad upalis snimanje crashuje ti cijeli komp
ili si napravio novi acc na forumu da meni ovdje seres po zalbi na tebe :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
Ajde tišina sada me zanima sta će reći Administracija a ti momak koji si okacio ne sramoti se i sljedeći put bolje pov snimi do tada Poyy😎
 

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
Ajde tišina sada me zanima sta će reći Administracija a ti momak koji si okacio ne sramoti se i sljedeći put bolje pov snimi do tada Poyy😎
pov je snimljen extra ne znam sta ti nije jasno, pokusajes da se izvuces ali ne uspijeva ti, ove smajlije sto stavljas su bas jadni
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
ti uopce ne mozes da kacis ljude niti si ikada kacio jer kad upalis snimanje crashuje ti cijeli komp
ili si napravio novi acc na forumu da meni ovdje seres po zalbi na tebe :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Tko je napravio ACC majmune mali? O čemu ti pričaš vidi se da si jadnik nema sto raditi pa kaci ljude i da koji si ti kurac isao zamnom dok sam radio kolekcionara Jel si ti jedan on onih Jadnika koji ceka pa kaci bez ikakvog razloga😂😂😂😂😂 e moj pacenice
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom