Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
295
Players nickname
Adonis Zabata
Suspect ID
29769
Date of violation
Aug 9, 2023
Time of violation
18:43
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=jwCjOF2A-Tc

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
412
Odmah da se razumemo ja nemam nista protiv nikoga od ovih ljudi ali ne mozete da kazete da je njegova krivica sto nije proverio jer ste vi isti ti ljudi koji kace kripto prevare jer vas je mrzelo da citate a imate funkciju "prihvati" "odbij" pored toga sto vam pise koja ponuda je u pitanju, ne znam dal bi vam bilo drago da admin odbije zalbu a vi ostanete osteceni kao ovaj decko u ovom slucaju a osoba koja vam je dala ponudu seta sa vasim novcem. Da stvarno nije prevara u pitanju i da sam ja osoba koja je greskom prodala kucu neispunjavajuci uslove, vratio bih deo novca za koji je kupac ostecen prema tome sve je crno na belo, nema potrebe da se pravimo ludi🤘
hvala brate moj neki nerazumeju to jer ne vide realnost od mrznje
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
149
Ljudi,

Kao sto sam i rekao, ne radi se o SCAM-u sa moje strane. Kucu posedujem vec dosta dugo vremena i sve sto je radnjeno na njoj radio sam kad sam je uzo, zaboravio sam tacnu cenu svega koliko je kostalo plus u trenutku OC dogovora bio sam van igre kako bih proverio. Cim sam uspeo da udjem ljudi su me docekali odmah na vratima zeljni kupovine skuplje kuce za menje para kako bi je preuzeli.
Iz dobre volje sam zeleo da im vratim deo te razlike jer je greska na kraju dana obostrana, ali su me uvredile pretnje koje su nasledile odmah nakon kupovine u smislu, vracaj novac da nebi bilo problema.
Shodno tome vam jos nista finalno nisam rekao kao odgovor jos uvek ali vidim da ste pribegli misljenju da trebam da budem banovan.

Sta da kazem dalje,

Pozdrav,
Brate jesi toliko jadan, koliko god da te vrijeđaju imaju te pravo vrijeđat. Imas takav status na serveru da ti ljudi vjeruju i jebiga je njihova greska al ovo sta ti radis sa 30 godina je sramota ...... lol
 

havemercy

Valchiny on top!
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
149
Odmah da se razumemo ja nemam nista protiv nikoga od ovih ljudi ali ne mozete da kazete da je njegova krivica sto nije proverio jer ste vi isti ti ljudi koji kace kripto prevare jer vas je mrzelo da citate a imate funkciju "prihvati" "odbij" pored toga sto vam pise koja ponuda je u pitanju, ne znam dal bi vam bilo drago da admin odbije zalbu a vi ostanete osteceni kao ovaj decko u ovom slucaju a osoba koja vam je dala ponudu seta sa vasim novcem. Da stvarno nije prevara u pitanju i da sam ja osoba koja je greskom prodala kucu neispunjavajuci uslove, vratio bih deo novca za koji je kupac ostecen prema tome sve je crno na belo, nema potrebe da se pravimo ludi🤘
Druze njegova krivica sto nije pogledao kucu, ako gospodin Alex nije hteo da otvori kucu nema sta on da kupuje :)
 

havemercy

Valchiny on top!
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
149
al gospodin je rekao da ima a nema u tome je problem ne razumes niti ces razumit jer si zaslepljen mrznjom prema meni
Al ti ako vjerujes svakome neces nigde stici u zivotu, vidim jos si mal napuni jos neku godinu pa onda pricaj. Lep pozdrav toj Don Hoxha!!!
 

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
I ovo ne moze da bude scam jer prije kupovine ti sve mozes provjeriti, ispao si glup to je kao da prodajes full tune s drift kitom a nema drift kit, sta nisi provjerio tko ti je kriv, ispao si glup
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,830
Privatni dm dokazi ; Nevalidan dokaz

Ovakav vid transakcije radi se IG , mogli ste da odete do kuce prije kupovine da udjete u nju i provjerite enterijer i da cjeli dogovor radite IG , vi ste odlucili da transakcije idu putem discorda gdje su svi dokazi Nevalidni , takodje niste usli u kucu prije transakcije , postoji cak i sansa da je bug ali to je sve nagadjanje sada samim time ;

Nedovoljno dokaza za GP 1.3

Odbijeno


Svi komentari koji su pisali OffTop ili bilo koji vid uvreda na ovoj zalbi KAZNJENI su
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom