Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27968
Players nickname
Sergej Chapov
Suspect ID
35023
Date of violation
Aug 12, 2023
Time of violation
22:37
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=wUczAAFVbKc

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
103
Jedna puska bila na meni dok si ti otisao do kola,zamolio bi administraciju da pogleda detaljno ,nista prekrekrsio nisam krenuo ka auto na kraju sam imao jednu pusku samo,kad sam video da je jedna puska na meni onda sam bezao
 
Last edited:

Leon Bartolozzi

server аdministrаtor
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
153
Povuci zalbu dobit ces varn na fam!! 3+ igraca rade 6.15, a za njega nije sigurno da ce dobit fear posto nije imao puske na glavi al je skocio sa ogromne visine. Preporucam da povuces!
 

Sergej_Apollo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jul 23, 2022
Messages
105
Povuci zalbu dobit ces varn na fam!! 3+ igraca rade 6.15, a za njega nije sigurno da ce dobit fear posto nije imao puske na glavi al je skocio sa ogromne visine. Preporucam da povuces!
Cim je tvoj kolega prekrsio nas zahtev koji mu je izdat koji se od pocetka neboji za svoj zivot nemogu onda oni biti krivi zbog 6.15
 

Don_Diego

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
17
Povuci zalbu dobit ces varn na fam!! 3+ igraca rade 6.15, a za njega nije sigurno da ce dobit fear posto nije imao puske na glavi al je skocio sa ogromne visine. Preporucam da povuces!
Nije prekrseno pravilo 6.15 jer je zadan uslov da on udje u auto, a on taj uslov nije ispunio.
 

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
103
Krenuo sam da ulazim to sto vi niste sposobni da drzite puske na meni to je nesto drugo
 

Sergej_Apollo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jul 23, 2022
Messages
105
Neznam sto je problem da igrate RP do kraja cega se bojite ne kuzim sto cete izgubiti malo municije i dve puske ako ste vec zaustavljeni i izdat vam je zahtev onda postupite tako ne da tu glumimo advokate Vama iz Policije je lep Rp kad hapsite ubijate a kad vas treba da uhvate da vas pretraze i otmu vam nesto onda placete Igraj Rp tako da svi uzivaju u njemu A ovo nek odluci administracija koje kriv a ko nije pozzz
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
Lagani WARN na FAM

Ako drugo igrac krsi pravila , vama to ne daje zapravo da i vi kršite

Jasno pravilo !

Kad se odobri zalba i dobijete WARN kasnije prsvite zalbu za ABRAHAMA
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
237
Lagani WARN na FAM

Ako drugo igrac krsi pravila , vama to ne daje zapravo da i vi kršite

Jasno pravilo !

Kad se odobri zalba i dobijete WARN kasnije prsvite zalbu za ABRAHAMA
kralju moj nemoj se pravit pametan kad ne znash pravila molim te, ja nisam u ovoj situacii bio niti nista ali ljudi su mu dali zahtev on nije poslusao i imaju pravo pucat.Tako da nauci pravila pa posle se mos pravit pametan...
 

Lovro Ravic

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
138
Možda jesam bio kratko u administraciji, no znam neka pravila za koja 90% ljudi koji igraju GrandRP ne znaju da uopce postoje.

Bilo vas je vise od 3 te ovdje ide warn za familiju zbog 6.15., zahtjevi su se izdavali no nakon sto nije ispunjavao zahtjeve morali ste mu izbrojati 5 sekundi.

Nemam nista protiv ikoga iz familije iti ista nego su tu pravila koja se moraju poštovati da bi RP svima bio dobar.
 

Sergej_Apollo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jul 23, 2022
Messages
105
Možda jesam bio kratko u administraciji, no znam neka pravila za koja 90% ljudi koji igraju GrandRP ne znaju da uopce postoje.

Bilo vas je vise od 3 te ovdje ide warn za familiju zbog 6.15., zahtjevi su se izdavali no nakon sto nije ispunjavao zahtjeve morali ste mu izbrojati 5 sekundi.

Nemam nista protiv ikoga iz familije iti ista nego su tu pravila koja se moraju poštovati da bi RP svima bio dobar.
kad je koja organizacija brojala kad te zaustave NIKAD!!! Izdaju ti zahteve mi nismo u gradu vec van grada kad bi ti nekog useo da robas van grada ako mu das 5 sekundi za 5 sekundi on sedne u auto i pobegne on je u startu prekrsio pravilo fear rp i prekrsio je nas zahtev i mi smo reagovali kako ne bih pobegao koji Je to rp ako ja gledam da on bezi i dalje mu brojim a vec sam mu izdao zahtev nismo pucali pre nego smo mu izdali zahtev i to 100 puta mu je bilo receno
 

Stameni995

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
95
kad je koja organizacija brojala kad te zaustave NIKAD!!! Izdaju ti zahteve mi nismo u gradu vec van grada kad bi ti nekog useo da robas van grada ako mu das 5 sekundi za 5 sekundi on sedne u auto i pobegne on je u startu prekrsio pravilo fear rp i prekrsio je nas zahtev i mi smo reagovali kako ne bih pobegao koji Je to rp ako ja gledam da on bezi i dalje mu brojim a vec sam mu izdao zahtev nismo pucali pre nego smo mu izdali zahtev i to 100 puta mu je bilo receno
Druze prouci malo pravila.
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,137
kad je koja organizacija brojala kad te zaustave NIKAD!!! Izdaju ti zahteve mi nismo u gradu vec van grada kad bi ti nekog useo da robas van grada ako mu das 5 sekundi za 5 sekundi on sedne u auto i pobegne on je u startu prekrsio pravilo fear rp i prekrsio je nas zahtev i mi smo reagovali kako ne bih pobegao koji Je to rp ako ja gledam da on bezi i dalje mu brojim a vec sam mu izdao zahtev nismo pucali pre nego smo mu izdali zahtev i to 100 puta mu je bilo receno
Uvijek trebaš brojati nebitno gdje bio. Imaš 5 sekundi da uradiš to i to, brojiš i onda pucaš.
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Porodica Apolo ce dobiti kaznu za G.P.6.15.
  • ID 35023 ce dobiti kaznu za FearRP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom