Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
10701
Players nickname
Igi Jokovic
Suspect ID
9957
Date of violation
Aug 12, 2023
Time of violation
23:33
Proofs
https://streamable.com/4rayse

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Rekao je retarde glupi. Retard se smatra ooc vrijedjanjem. Molim da se osoba kazni.
 

Alon._

Player
Player
Joined
Jul 19, 2023
Messages
31
molim dostavi duzi pov da se cuje sta su ostali rekli a kad neko meni govori retarde ta osoba nedobije kaznu super i prekratak ti je pov molim duzi
 

Lukica

1v1?
Player
Joined
May 28, 2023
Messages
182
molim dostavi duzi pov da se cuje sta su ostali rekli a kad neko meni govori retarde ta osoba nedobije kaznu super i prekratak ti je pov molim duzi
molim da se smiris da ne bi opet pala slikica
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
molim dostavi duzi pov da se cuje sta su ostali rekli a kad neko meni govori retarde ta osoba nedobije kaznu super i prekratak ti je pov molim duzi
U povu se jasno vidi prekrseno pravilo i takodje nalazimo se pred event da udjemo, nije se nikakva rp situacija odvijala ali ti moras da vrijedjas OC.
 

Philip Once

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
217
molim dostavi duzi pov da se cuje sta su ostali rekli a kad neko meni govori retarde ta osoba nedobije kaznu super i prekratak ti je pov molim duzi
Molim vas gospodine Alone obratite paznju zato sto kad drkate malo ga vucete nagore iskrivio vam se nastace veliki problem neces moci da jebes
 

Alon._

Player
Player
Joined
Jul 19, 2023
Messages
31
Molim vas gospodine Alone obratite paznju zato sto kad drkate malo ga vucete nagore iskrivio vam se nastace veliki problem neces moci da jebes
ma ja cu ga tolko navuc da ti izjebem majku ko i ostalim hidrasima i pogotovo tebi makenonsku majku cu da jebem ufff sta cu joj napravit nisi svjesan
 

Lukica

1v1?
Player
Joined
May 28, 2023
Messages
182
ma ja cu ga tolko navuc da ti izjebem majku ko i ostalim hidrasima i pogotovo tebi makenonsku majku cu da jebem ufff sta cu joj napravit nisi svjesan kako sebi jebem mamicu
kaznite ovo vredjanje ovo nije dozvoljeno
 

Philip Once

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
217
ma ja cu ga tolko navuc da ti izjebem majku ko i ostalim hidrasima i pogotovo tebi makenonsku majku cu da jebem ufff sta cu joj napravit nisi svjesan
Neces valjda sa ovakvim kurcem
pejronijeva_bolest.png
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda zalbe, odlucio sam je Prihvatiti.

- ID 9957 dobiti ce kaznu za G.P 3.1

- ID 32428 dobiti ce kaznu za CD
- ID 30929 dobiti ce kaznu za CD

Svaki OffTopic i Vrijedanje na ovoj zalbi biti ce kaznjeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom