Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
32999
Players nickname
Porfirio Treho
Suspect ID
24481, 31171, 31265
Date of violation
Aug 13, 2023
Time of violation
16:02
Proofs
https://youtu.be/riPBLLZ7VDE

Harry Lime

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
77
Cim sam video da mi ulaze u dvoriste, preventivno sam ukljucio snimanje i pokazalo se da je itekako bilo potrebno. Broje mi, dakle, u dvoristu MOJE KUCE, ne od 5 vec od 4, sto se lepo cuje a o zahtevu da i ne govorimo. Onda jos prica nad mojim ustreljenim telom (?!) kako su, toboze, postupili po pravilima. Jadno...
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Burazeru ne znam da li si iskljucio ili izrezao na pocetku snimak ali rekli smo ti da izadjes iz dvorista i onda brojali 5 sekundi pusti POV skroz od pocetka a ne samo deo gde smo usli.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Takodje admini zatrazite mu POV skroz od pocetka jer kada smo usli u dvoriste sa kolima rekli smo mu imas 5 sekundi da izadjes iz dvorista. Pa smo izasli iz kola i brojali mu 5 sec, njemu slusalice ocigledno dobro ne rade jer se ni 5. sekunda nije ni cula a rekao sam je. Molim odbiti ovu zalbu, hvala.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Zatrazite mu POV od cele situacije pre nego sto smo usli u dvoriste jer smo mu rekli da izadje iz dvorista i da ima 5 sekundi jos pre nego sto smo usli u dvoriste a i na pocetku kada smo ulazili rekli smo mu razlog, a on je izgleda poceo da snima tek kada smo vec bili parkirani
 

Harry Lime

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
77
Ma da, ti ces adminu da kazes sta treba da radi. Meni trazis "ceo" PoV a ti sam ga nemas jer bi ga vec okacio.
Vase neznanje je golemo. Prvo treba da imas neki zahtev. Pitam se samo koji je, s obzirom da nismo imali nikakvu RP situaciju. Ulazite u dvoriste moje kuce i brojite mi?! Sta je zahtev? Da se iselim iz sopstvene kuce, genije? Kada imas legitiman zahtev, sto ovde nije slucaj, brojis nekom DA GA NE BI UPUCAO a ne da jedva cekas da ga UPUCAS, ako mozes ovo da dobacis.
 
Last edited:

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Ma da, ti ces adminu da kazes sta treba da radi. Meni trazis "ceo" PoV a ti sam ga nemas jer bi ga vec okacio.
Vase neznanje je golemo. Prvo treba da imas neki zahtev. Pitam se samo koji je, s obzirom da nismo imali nikakvu RP situaciju. Ulazite u dvoriste moje kuce i brojite mi?! Sta je zahtev? Da se iselim iz sopstvene kuce, genije? Kada imas legitiman zahtev, sto ovde nije slucaj, brojis nekom DA GA NE BI UPUCAO a ne da jedva cekas da ga UPUCAS, ako mozes ovo da dobacis.
Druze moj ti lepo okaci POV ceo a ne samo jedan deo jer smo u toku parkiranja rekli da imas 5 sekundi da izadjes iz dvorista, to je dovoljan zahtev, ti taj deo nisi snimio i nisi okacio nego samo deo gde ti brojimo, a ako te zanima sta smo hteli da radimo, hteli smo da vam pljackamo kucu i da vidimo da li ima panela usput. Sada je Adminu na odluci. Moja zelja je da admin zatrazi ceo POV od pocetka situacije jer ovo nije pocetak vec smo bili parkirani tu i to ko zna koliko dugo i koliko puta smo ti rekli zahtev pre ovog snimka razumes? Dosta mi je vise da ljudi seku snimke i da kace stalno sve i svasta na forum.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Druze moj ti lepo okaci POV ceo a ne samo jedan deo jer smo u toku parkiranja rekli da imas 5 sekundi da izadjes iz dvorista, to je dovoljan zahtev, ti taj deo nisi snimio i nisi okacio nego samo deo gde ti brojimo, a ako te zanima sta smo hteli da radimo, hteli smo da vam pljackamo kucu i da vidimo da li ima panela usput. Sada je Adminu na odluci. Moja zelja je da admin zatrazi ceo POV od pocetka situacije jer ovo nije pocetak vec smo bili parkirani tu i to ko zna koliko dugo i koliko puta smo ti rekli zahtev pre ovog snimka razumes? Dosta mi je vise da ljudi seku snimke i da kace stalno sve i svasta na forum.
Jer na snimku se vidi da smo mi kod tebe vec parkirani u dvoristu a ko kaze da pre snimka mi nismo bili tu vec npr pola sata i rekli ti zahtev nekoliko puta??? Ovo nije ceo POV i treba ti ceo dokaz. Barem po mom nekom logicnom misljenju, dakle da se mi vise ne raspravljamo na adminu je sada da odluci.
 

Harry Lime

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
77
E, ne lupetaj vise. Da ste hteli da pljackate kucu, prvo biste proverili da li je osigurana sto i moja a i komsijina, jesu. Dosli ste da nasumicno upucavate ljude po dvoristima i to je to.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
E, ne lupetaj vise. Da ste hteli da pljackate kucu, prvo biste proverili da li je osigurana sto i moja a i komsijina, jesu. Dosli ste da nasumicno upucavate ljude po dvoristima i to je to.
Bato moj mi da smo dosli da nasumicno pucamo ljude otisao bih u jebeni geto i tamo se pucao ili u arenu jer nisam retard da nasumicno pucam ljude, u roleplayu se ja plasim za svoj zivot da preko tebe ja gledam da li je kuca osigurana i svakako ja tebi nemam potrebe da se pravdam jer imam puno pravo da ti brojim da izadjes iz dvorista i ako ne odes da te ubijem, takva su pravila ovog servera, ali pametan si pa si snimio samo jedan deo, ja bih zamolio Admina jos jednom da zatrazi ceo POV jer npr mi smo pre ovog snimka bili parkirani vec duze vreme i receno mu je bilo nekoliko puta koji su zahtevi i brojali smo mu vise puta a on nema POV to da dokaze, Hvala admini na citanju na vama je da odlucite, a ti nemoj vise da replyjas jer nemam snage da se prepirem po forumu neka admin odluci i to je to.
 

Harry Lime

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
77
Bar nauci da lazes. Na snimku se vidi da tvoji pajtasi tek izlaze iz kola. Niste, dakle, bili tu duze vreme kao sto nevesto pokusavas da prikazes. Tvog PoV-a nema, mog ima i dovoljno se vidi, kraj price.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Bar nauci da lazes. Na snimku se vidi da tvoji pajtasi tek izlaze iz kola. Niste, dakle, bili tu duze vreme kao sto nevesto pokusavas da prikazes. Tvog PoV-a nema, mog ima i dovoljno se vidi, kraj price.
Druze POV TI TRAJE 30 JEBENIH SEKUNDI ko kazeee da mi nismo izasli iz kola do tada 2-3 puta i ko kaze da ti pre snimka nismo brojali i izdali ti zahteve nekoliko puta? To sto ti lazes i pokusavas da smestis nije moj problem, sada ti mozes koga hoces da ubedjujes da ja lazem ali dzabe bato kada ti POV traje 31 sekundu i kada su kola tu vec parkirana, ti kazes da mi tu tek izlazimo iz kola a ja kazem da smo izasli i vratili se u kola nekoliko puta i rekli ti i zahtev i brojali ti pre ovog snimka vec jednom, ali ti nemas dokaz tebi moze da se veruje ali dzabe kada nemas POV cele situacije i kada ti je POV traje prekratko, ti kazes da se dovoljno vidi ja kazem da se ne vidi dovoljno jer smo ti pre ovog snimka vec bili tu 10 minuta i dali ti sve zahteve a ti ne mozes da dokazes da nismo jer nemas ceo POV od pocetka situacije a kacis na forum. Plus meni ne treba moj POV jer nisam ja taj koji je hteo da kaci na forum. Pozdrav
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Cim sam video da mi ulaze u dvoriste, preventivno sam ukljucio snimanje i pokazalo se da je itekako bilo potrebno. Broje mi, dakle, u dvoristu MOJE KUCE, ne od 5 vec od 4, sto se lepo cuje a o zahtevu da i ne govorimo. Onda jos prica nad mojim ustreljenim telom (?!) kako su, toboze, postupili po pravilima. Jadno...
Druzee mogu i ja da kazem kada neko bude parkiran u mojoj kuci 10 min ukljucim POV i kazem da sam instant upalio, 5 sekundi je svakako proslo nego mi je magicni krug bio smanjen vervoatno, zahtev smo izdali pre snimka jer smo kolima tu bili parkirani oko 5-10 minuta i izdali ti sve zahteve i brojali 5 sekundi ali ti nemas ceo POV nego samo jedan deo POVa, plus POV ti traje 31 sekundu, pravilo granda jasno kaze POV mora biti duzi od 1 minute sem ako se jasno vidi NAPOMINJEM “JASNO” od POČETKA napominjem “POČETKA” CELE SITUACIJE, nemas snimak cele situacije nego si izvukao deo u kome ti dobijas. Okaci ceo pov kada dolazimo pa onda imas respect, ali nemas ceo POV i mozes lagati i pricati sta hoces kada nemas pocetak cele situacije. Izdali smo ti pre snimka nekoliko puta 5 sekundi i rekli ti uslove da izadjes takodje, nemas POV cele situacije tako da ne mozes da dokazes, meni POV ne treba jer ja nisam hteo nikoga da kacim na forum. Hvala lepo uzivaj.
 

Harry Lime

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
77
Aha, sada si poceo o duzini i jasnoci PoV-a. Davljenik se i za slamku hvata, jasno. Mogu i ja da pricam kako ste mi ubili komsiju, isto bez razloga, al' necu jer posto ste me upucali, to nisam mogao da snimim. Ti pricas bajke, kao kampovali ste u mom dvoristu, vise puta mi brojali... je l' ti mislis da smo ja ili admin veverice?
Uzgred, taj panel koji ste ti i tvoja kamarila "trazili" se pretvorio u bateriju, pokupio sam malopre. Hoces mozda i taj snimak?
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Aha, sada si poceo o duzini i jasnoci PoV-a. Davljenik se i za slamku hvata, jasno. Mogu i ja da pricam kako ste mi ubili komsiju, isto bez razloga, al' necu jer posto ste me upucali, to nisam mogao da snimim. Ti pricas bajke, kao kampovali ste u mom dvoristu, vise puta mi brojali... je l' ti mislis da smo ja ili admin veverice?
Uzgred, taj panel koji ste ti i tvoja kamarila "trazili" se pretvorio u bateriju, pokupio sam malopre. Hoces mozda i taj snimak?
Pazi legendice admina spomenuo ovde niko nije i nemoj se pronalaziti u uvredama to da li si ti veverica ja ne znam ali za admina znam da nije. Ne mora niko biti glup ili pametan. Jer ako je tako…. Onda bi se sve zalbe na forumu gledale po logici, ali to nije tako, imas pravila koja moras da postujes, treba ti POV duzi od 1 minuta i treba ti POV od pocetka cele situacije jer ovo je samo jedan deo, jer niko sem tebe i mene ne moze da zna sta je pre snimka bilo, mozda smo mi tu bili 10-20 minuta brojali ti 5 sekundi i rekli ti da izadjes iz dvorista bili parkirani ti vec 10 min, a mozda i nismo u ovoj situaciji samo moze tebi da se “veruje” ali poenta u svemu je sto to ne ide tako, sta mislis kako to na sudu ide?? Zena kaze Muž me je pretukao i pokaze modrice, ali sud kaze da nemaju dovoljan dokaz jer je ona to mogla sebi sama da nanese (povrede) to je samo jedan primer. Nazalost verovatno si izgubio jer ti nisam ja kriv sto ti imas samo 1 deo POVa koji je manji od 1 minut. Ja kazem da smo mi tu bili vec 10 minuta pre snimka i da smo ti rekli sve uslove i brojali ti 5 sekundi jos pre snimka pa tek posle dosli i opet ti brojali i ubili te. Nemas POV gde mi dolazimo u tvoje dvoriste sto automatski znaci da nemas dokaz cele situacije i pocetak situacije. Toliko od mene
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Pazi legendice admina spomenuo ovde niko nije i nemoj se pronalaziti u uvredama to da li si ti veverica ja ne znam ali za admina znam da nije. Ne mora niko biti glup ili pametan. Jer ako je tako…. Onda bi se sve zalbe na forumu gledale po logici, ali to nije tako, imas pravila koja moras da postujes, treba ti POV duzi od 1 minuta i treba ti POV od pocetka cele situacije jer ovo je samo jedan deo, jer niko sem tebe i mene ne moze da zna sta je pre snimka bilo, mozda smo mi tu bili 10-20 minuta brojali ti 5 sekundi i rekli ti da izadjes iz dvorista bili parkirani ti vec 10 min, a mozda i nismo u ovoj situaciji samo moze tebi da se “veruje” ali poenta u svemu je sto to ne ide tako, sta mislis kako to na sudu ide?? Zena kaze Muž me je pretukao i pokaze modrice, ali sud kaze da nemaju dovoljan dokaz jer je ona to mogla sebi sama da nanese (povrede) to je samo jedan primer. Nazalost verovatno si izgubio jer ti nisam ja kriv sto ti imas samo 1 deo POVa koji je manji od 1 minut. Ja kazem da smo mi tu bili vec 10 minuta pre snimka i da smo ti rekli sve uslove i brojali ti 5 sekundi jos pre snimka pa tek posle dosli i opet ti brojali i ubili te. Nemas POV gde mi dolazimo u tvoje dvoriste sto automatski znaci da nemas dokaz cele situacije i pocetak situacije. Toliko od mene
Pazi legendice admina spomenuo ovde niko nije i nemoj se pronalaziti u uvredama to da li si ti veverica ja ne znam ali za admina znam da nije. Ne mora niko biti glup ili pametan. Jer ako je tako…. Onda bi se sve zalbe na forumu gledale po logici, ali to nije tako, imas pravila koja moras da postujes, treba ti POV duzi od 1 minuta i treba ti POV od pocetka cele situacije jer ovo je samo jedan deo, jer niko sem tebe i mene ne moze da zna sta je pre snimka bilo, mozda smo mi tu bili 10-20 minuta brojali ti 5 sekundi i rekli ti da izadjes iz dvorista bili parkirani ti vec 10 min, a mozda i nismo u ovoj situaciji samo moze tebi da se “veruje” ali poenta u svemu je sto to ne ide tako, sta mislis kako to na sudu ide?? Zena kaze Muž me je pretukao i pokaze modrice, ali sud kaze da nemaju dovoljan dokaz jer je ona to mogla sebi sama da nanese (povrede) to je samo jedan primer. Nazalost verovatno si izgubio jer ti nisam ja kriv sto ti imas samo 1 deo POVa koji je manji od 1 minut. Ja kazem da smo mi tu bili vec 10 minuta pre snimka i da smo ti rekli sve uslove i brojali ti 5 sekundi jos pre snimka pa tek posle dosli i opet ti brojali i ubili te. Nemas POV gde mi dolazimo u tvoje dvoriste sto automatski znaci da nemas dokaz cele situacije i pocetak situacije. Toliko od mene
Dakle da razjasnimo, POV od pocetka situacije nemas, POV ti je manji od 1 minuta, samim tim admin ne moze da vidi sta je bilo pre snimka jer smo mi tebi mozda vec rekli i uslov i brojali ti pre toga i izasli iz kola pa se opet vratili u njih pa opet izasli to niko ne zna, to sto ti hoces da ti se veruje to ne ide tako jer bi onda svi na forumu trazili da im se veruje. Treba ti dokaz od pocetka (koji nemas) do kraja
 

Paco Espada

CL enjoyer
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
342
Molim postovanu administraciju da pri pregledavanju dokaza obrate paznju na cinjenicu da ID 24481 nije opalio niti jedan metak te molim da se familija ne kazni. Hvala na razumijevanju.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Molim postovanu administraciju da pri pregledavanju dokaza obrate paznju na cinjenicu da ID 24481 nije opalio niti jedan metak te molim da se familija ne kazni. Hvala na razumijevanju.
Ma buraz verovatno ce da odbiju nema lik POV em nema 1 minut pova em nema od pocetka gde smo mu jos pre dali uslov i brojali mu 5 sec jos 2 puta
 

Harry Lime

Player
Player
Joined
Nov 19, 2022
Messages
77
Znas, svojevremeno je jedan lik pokusao da prevari admina tako sto je dosao do mene i uz reci: "Koga ti psujes?" iz cista mira me ispucao. Naravno, hteo je (kao i ti) da prikaze da je nesto prethodilo toj situaciji kako bi mi admin zatrazio duzi PoV ali se on nije dao zavarati i kaznio je tog lika.
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Znas, svojevremeno je jedan lik pokusao da prevari admina tako sto je dosao do mene i uz reci: "Koga ti psujes?" iz cista mira me ispucao. Naravno, hteo je (kao i ti) da prikaze da je nesto prethodilo toj situaciji kako bi mi admin zatrazio duzi PoV ali se on nije dao zavarati i kaznio je tog lika.
Znas, svojevremeno je jedan lik pokusao da prevari admina tako sto je dosao do mene i uz reci: "Koga ti psujes?" iz cista mira me ispucao. Naravno, hteo je (kao i ti) da prikaze da je nesto prethodilo toj situaciji kako bi mi admin zatrazio duzi PoV ali se on nije dao zavarati i kaznio je tog lika.
Ae bre druze nemoj vise da kenjas sine, nemas jebeni POV od pocetka situacije i traje ti manje od 1. minuta i to je Amin. Ja sam tebi brojao i 5 sekundi i rekao ti da se sklonis iz dvorista pre tog klipa. Mi smo tu bili vec 10 minuta. Okaci ceo POV pa ces biti upravu. Nemoj vise da filozofiras sacekaj da admin odgovori i to je to. Pov nemas ceo traje prekratko i ja sam ti pre tog klipa bio vec u dvoristu i brojao ti nekoliko puta ali te nismo ubili a i dao sam ti svoje zahteve tako da ovde nisam ni morao nista da kazem. A ti si isekao klip. Okaci ceo POV i ne seri vise. Hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom